Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Automatyczne drukowanie etykiet wielu wielu kurierów

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
ArturKuchta
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2023, 12:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Automatyczne drukowanie etykiet wielu wielu kurierów

Post autor: ArturKuchta »

Dzień dobry,
mam problem, potrzebuje skonfigurować tak EU aby automatycznie po wciśnięciu przycisku "Pakuj" drukował paragon lub fakturę oraz etykietę bez względu czy jest to InPost czy też DPD, OneKurier czy UPS (oferowane przez Allegro).
Oczywiście w kwestii paragonu czy też faktury sobie poradziłem ale mam problem z kurierem. O ile udaje mi się skonfigurować InPost to nie działa to w przypadku innych przewoźników.
Jeśli taki problem już się pojawił będę zobowiązany o link.
Pozdrawiam
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Automatyczne drukowanie etykiet wielu wielu kurierów

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
dla każdego kuriera trzeba utworzyć osobną konfigurację i ograniczyć ją do poszczególnych form wysyłki :arrow: viewtopic.php?t=3020
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ