Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: stegolas »

Chodzi o problem z ustawieniem, rozmieszczeniem sekcji i pól tekstowych w zamówieniu, które rozjeżdżają się podczas przepinania obrazu notebook / monitor.

Załóżmy, że na notebooku poustawiam sobie okno z zamówieniem wg własnych preferencji. Porozsuwam sekcje uwagi, wiadomość od kupującego, dane adresowe itp. Program to zapamięta jest OK do momentu kiedy podepnę się pod monitor. Po podłączeniu monitora teraz te sekcje i pola zostają porozsuwane. Są poprzestawiane względem poprzedniego ustawienia i od nowa trzeba poustawiać je pod siebie.

Jak teraz poustawiam "ekran" na monitorze to pod odpięciu się od monitora i przejściu na ekran notebooka znowu mam poprzestawiane okna.
Dałoby się z tym problemem coś zaradzić?

Jak coś to mogę wysłać filmik bo mam tam dane osobowe itp.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: PhotoSoft »

Nie tak prosto, ponieważ zapamiętywana jest szerokość w pikselach, a nie procentach.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: stegolas »

a może da radę zrobić jakieś profile dla różnych ustawień (komputer1, komputer2 ...)
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: PhotoSoft »

Nie uważam, aby takie profile były potrzebne, ale proszę założyć temat z sugestią.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: stegolas »

Przepraszam, ale taka funkcja to złoto szczególnie dla osób pracujących notebook / monitor. Na magazyn zakupiłem monitor dotykowy aby wygodniej się pracowało. Czasami trzeba jednak otworzyć notebooka i zaserwisować coś przy systemie i wówczas się całość rozjeżdża na ekranie.

Tak przy okazji to są problemy z Asystentem pakowania.

Ustawienia Funkcji Pakuj

- nie działa funkcja "uruchom zewnętrzną funkcję" albo Ja nie wiem jak z tego skorzystać bo nie mam dostępnej żadnej możliwości wyboru dodatkowej funkcji. Domyślam się, że chodzi o możliwość uruchomienia np. zewnętrznego skryptu, programu?
- Po zapisaniu zmian wczytaj następną transakcję - otwiera poprzednią wcześniejszą transakcje


 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Praca notebook / monitor problem z ustawieniami ekranu

Post autor: PhotoSoft »

Bo to jest funkcja uruchamiania pluginów.

Nie mogę tego powtórzyć. U mnie wczytuje się następna na liście transakcja.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ