Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

FAKTUROWNIA - faktura na osobe fizyczna

POPRAWKA w [EU 3.60.0.3]

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Dorko
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2024, 00:04
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

FAKTUROWNIA - faktura na osobe fizyczna

Post autor: Dorko »

Witam,
Próbuje wystawić fakturę na osobę fizyczna ale wyskakuje błąd "nieuzupełniono danych do faktury"
Pozostaje mi tylko paragon, który dodaje w fakturowani tylko email nabywcy.
Czy można skonfigurować tak EU aby można było wygenerować fakturę vat na osobę fizyczna?
Podsumowując: zaznaczam zamówienie, klikam na ikonkę drukarki, fakturowania, faktura vat.
Chodzi, aby w tym momencie EU dodał fakturę w fakturowania na osobę fizyczna (jak nie ma danych do faktury z NIPem).
Na tra chwile krzyczy o dane i trzeba je przekopiować ręcznie, a i tak wystawi paragon nawet jak odznaczę funkcje (utwórz paragon zamiast faktury VAT przy braku NIP)
Ostatnia problem, jaki mi został, do ogarnięcia. Może ktoś wie, jak to ustawić?
Dzieki
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: FAKTUROWNIA - faktura na osobe fizyczna

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
dane trzeba skopiować do zakładki. Można to zrobić w hurtowej edycji. Planuję również dodać opcję, która dla nowych zamówień automatycznie skopiuje dane kontrahenta do zakładki z danymi do faktury.

Zauważyłem, że komunikat o nieuzupełnionych danych mógł, w niektórych przypadkach wyświetlać się błędnie. Wgrałem nowy instalator. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje :arrow: https://www.easyuploader.pl/pobierz.html
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Dorko
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2024, 00:04
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: FAKTUROWNIA - faktura na osobe fizyczna

Post autor: Dorko »

Bajka, bardzo dziekuje za pomoc.
ODPOWIEDZ