Aktualna wersja

v3.40.4 (7.66 MB)

Nowość: autosynchronizacja stanu Allegro/Sklep

Co nowego?

Listę wszystkich zmian w aktualnej wersji znajdziesz na naszym forum.

Ile to kosztuje?

Już od 12 zł / 30 dni. Więcej szczegółów na naszych aukcjach. Abonament można przedłużyć także bezpośrednio w aplikacji.

Pobierz najnowszą wersję tutaj: 3.40.4 (7.66 MB)

Program jest wolny od jakichkolwiek wirusów, trojanów, itp. zagrożeń. Jeśli twój antywirus zgłasza komunikat o wykrytym zagrożeniu, tzn. że jest to fałszywy alarm, czyli jego skaner nie działa prawidłowo co może doprowadzić do nie wykrycia prawdziwego wirusa. Zalecamy w tym momencie kontakt z jego producentem albo zmianę pakietu zabezpieczającego na inny - skuteczniejszy...

Do tego czasu proszę tymczasowo na czas instalacji wyłączyć antywirusa. Wynik skanowania naszej aplikacji oraz antywirusów działających prawidłowo, możesz sprawdzić w serwisie virustotal.com.

Uwaga na filtr SmartScreenW przypadku pojawienia się powyższego komunikatu po pobraniu programu, należy kliknąć na tekst "Więcej informacji" i dopiero, wtedy pojawi się opcja pozwalająca na uruchomienie instalatora.

Jeśli ten komunikat Państwa denerwuje, można go łatwo wyłączyć - więcej szczegółów tutaj.

Posiadamy integracje z:

Kurier Delta Kurier DHL Kurier DPD Kurier FedEx Kurier Geis Kurier GLS Kurier \ Paczkomaty InPost Kurier Patron Service Elektroniczny Nadawca Poczty Polskiej Kurier Rohlig Suus Kurier RUCH Kurier Siódemka Kurier UPS Broker Apaczka Broker SendIt Serwis SMSApi Insert Subiekt GT Insert Subiekt Nexo Sage Symfonia Handel Asseco WAPRO Mag Sklep internetowy PrestaShop Sklep internetowy Shoper Drukarki fiskalne Elzab Drukarki fiskalne Emar Drukarki fiskalne POSNET

Przetestuj przez 14 dni za darmo

Jak aktywować okres testowy?
Wystarczy dodać swoje konto w ustawieniach, które zostanie automatycznie aktywowane na 14 dni przy pierwszym połączeniu z Allegro.

 

Po okresie próbnym, aby dalej móc wystawiać aukcje oraz pobierać nowe transakcje, należy przedłużyć abonament.

Wymagania programu

system Windows Vista SP1, 7, 8/8.1 lub 10 (32/64-bit)
rozdzielczość ekranu min. 1366x768
zalecany jest dysk SSD
biblioteki .NET Framework 4.5.2 oraz Visual C++ 2005 32bit / 64bit oraz 2010 32bit / 64bit Redistributable Package (instalator pobierze i zainstaluje je automatycznie)
serwer Firebird 2.5.8 32bit / 64bit (wymagany tylko do pracy wielostanowiskowej)
wirtualna drukarka PDFCreator 1.5.1 (wymagana tylko do generowania wydruków w PDF`ie)