Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Znaleziono 2277 wyników

autor: EasyUploader
wczoraj, 12:45
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Przeniesienie ofert do Empiku
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 15

Re: Przeniesienie ofert do Empiku

Witam,
aukcje przenosi się tak samo jak pomiędzy kontami allegro.

EAN jest obok kodu produktu i został przeniesiony, jeśli był uzupełniony.

Muszę jedynie poprawić, aby ten komunikat nie pojawiał się przy edycji aukcji z innych marketów.
autor: EasyUploader
wczoraj, 10:56
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: W magazynie zdublował się produkt
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 30

Re: W magazynie zdublował się produkt

Można zdublować produkty przy imporcie z pliku, wtedy nie są sprawdzane kody pod kątem powtarzalności.

Archiwum nie ma tutaj znaczenia.
autor: EasyUploader
wczoraj, 10:53
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Rozmiar skrytki w nowej wersji
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 30

Re: Rozmiar skrytki w nowej wersji

Nie mogę tego powtórzyć. Przy grupowaniu wybierany jest większy gabaryt.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 18:06
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 13041

Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Od teraz formy dostawy odświeżą się automatycznie.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 18:06
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 34

Re: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 18:05
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 278

Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 18:05
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 48

Re: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 18:05
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 33

Re: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro

To powinien być właśnie pobierany zwrotny nr przesyłki do istniejącego pola.

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Zadziała dla nowych zwrotów.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 11:30
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 278

Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu

Wg logów jako dane do wysyłki podają ID punktu w polu z nazwiskiem, natomiast imię jest puste :?

Wgram później poprawkę.
autor: EasyUploader
11 cze 2026, 10:46
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 13041

Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy

Ma Pan zapisane nieaktualne formy dostawy i EU nie ma skąd pobrać informacji o walucie. Proszę odświeżyć listę dostaw przy konfiguracji kuriera WzA.

Może coś wymyślę, aby to zautomatyzować.
autor: EasyUploader
10 cze 2026, 10:24
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 278

Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu

Proszę przesłać logi z pobierania wstecz (X dni), aby obejmowały to zamówienie i podać jego nr, wtedy to sprawdzę.

Nie musi Pan do tego usuwać żadnej transakcji.
autor: EasyUploader
09 cze 2026, 11:21
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 13041

Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy

Jest mechanizm ponawiający nadanie paczki dla tego błędu.

Proszę przesłać logi XML tak jak jest napisane w poradniku pkt. 6. :arrow: viewtopic.php?t=987

Muszę to zweryfikować.
autor: EasyUploader
08 cze 2026, 13:32
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 278

Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę na razie sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
autor: EasyUploader
08 cze 2026, 13:32
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Nie działa system rabatowania? Zmiany się nie zapisują
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 26

Re: Nie działa system rabatowania? Zmiany się nie zapisują

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
autor: EasyUploader
08 cze 2026, 13:32
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: stawka zwolniona
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 45

Re: stawka zwolniona

Wgrałem nowy instalator z poprawką, która ignoruje stawkę VAT przy transakcji, jeśli w konfiguracji wFirmy zaznaczy się zwolnienie z VAT.