Witam,
aukcje przenosi się tak samo jak pomiędzy kontami allegro.
EAN jest obok kodu produktu i został przeniesiony, jeśli był uzupełniony.
Muszę jedynie poprawić, aby ten komunikat nie pojawiał się przy edycji aukcji z innych marketów.
Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Znaleziono 2277 wyników
- wczoraj, 12:45
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Przeniesienie ofert do Empiku
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 15
- wczoraj, 10:56
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: W magazynie zdublował się produkt
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 30
Re: W magazynie zdublował się produkt
Można zdublować produkty przy imporcie z pliku, wtedy nie są sprawdzane kody pod kątem powtarzalności.
Archiwum nie ma tutaj znaczenia.
Archiwum nie ma tutaj znaczenia.
- wczoraj, 10:53
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Rozmiar skrytki w nowej wersji
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 30
Re: Rozmiar skrytki w nowej wersji
Nie mogę tego powtórzyć. Przy grupowaniu wybierany jest większy gabaryt.
- 11 cze 2026, 18:06
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 13041
Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Od teraz formy dostawy odświeżą się automatycznie.
- 11 cze 2026, 18:06
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 34
Re: Brak możliwości wyboru plików .webp podczas hurtowej edycji
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 278
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 48
Re: Problem z importem aukcji z allegro gdy konto empik jest z nieważnym abonamentem
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 11 cze 2026, 18:05
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 33
Re: Dodanie pola „Fizyczny numer przesyłki” dla zwrotów Allegro
To powinien być właśnie pobierany zwrotny nr przesyłki do istniejącego pola.
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Zadziała dla nowych zwrotów.
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Zadziała dla nowych zwrotów.
- 11 cze 2026, 11:30
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 278
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wg logów jako dane do wysyłki podają ID punktu w polu z nazwiskiem, natomiast imię jest puste
Wgram później poprawkę.
Wgram później poprawkę.
- 11 cze 2026, 10:46
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 13041
Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Ma Pan zapisane nieaktualne formy dostawy i EU nie ma skąd pobrać informacji o walucie. Proszę odświeżyć listę dostaw przy konfiguracji kuriera WzA.
Może coś wymyślę, aby to zautomatyzować.
Może coś wymyślę, aby to zautomatyzować.
- 10 cze 2026, 10:24
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 278
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Proszę przesłać logi z pobierania wstecz (X dni), aby obejmowały to zamówienie i podać jego nr, wtedy to sprawdzę.
Nie musi Pan do tego usuwać żadnej transakcji.
Nie musi Pan do tego usuwać żadnej transakcji.
- 09 cze 2026, 11:21
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 13041
Re: Allegro Kurier DPD Czechy Waluta nie jest wspierana przez metodę dostawy
Jest mechanizm ponawiający nadanie paczki dla tego błędu.
Proszę przesłać logi XML tak jak jest napisane w poradniku pkt. 6.
viewtopic.php?t=987
Muszę to zweryfikować.
Proszę przesłać logi XML tak jak jest napisane w poradniku pkt. 6.
Muszę to zweryfikować.
- 08 cze 2026, 13:32
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 278
Re: Empik - brak pobierania danych o zamówieniu
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę na razie sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 08 cze 2026, 13:32
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Nie działa system rabatowania? Zmiany się nie zapisują
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 26
Re: Nie działa system rabatowania? Zmiany się nie zapisują
Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
- 08 cze 2026, 13:32
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: stawka zwolniona
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 45
Re: stawka zwolniona
Wgrałem nowy instalator z poprawką, która ignoruje stawkę VAT przy transakcji, jeśli w konfiguracji wFirmy zaznaczy się zwolnienie z VAT.