Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Znaleziono 439 wyników

autor: KD9
dzisiaj, 00:44
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: W magazynie zdublował się produkt
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 16

W magazynie zdublował się produkt

Chyba nie powinno coś takiego się zdarzyć, a rozwaliło mi synchronizację stanów.
O ile pamiętam, to jedna oferta z tym kodem była w archiwum, a dwie we Wszystkie i mogły być równolegle edytowane.
Schowek01.jpg
autor: KD9
03 cze 2026, 08:37
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Nie aktualizuje się hurtowo GPRS w kategorii Gry
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 62

Nie aktualizuje się hurtowo GPRS w kategorii Gry

Problem jak w temacie, Przy hurtowym wiązaniu z GPSR nie są podstawiani wydawcy, których mam w bazie. Może chodzi o nazewnictwo Wydawca <> Wydawnictwo? Dotyczy to też innych wydawców, nie tylko tego ze zrzutu.
Schowek01.jpg
autor: KD9
23 maja 2026, 07:24
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1452

Re: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?

Jeśli panel WzA to okienko ustawień, to tam jest możliwość wpisania tylko jednego wymiaru w cm i, jak już wcześniej podałem, mam tam 30x25x8. Gdy w edycji transakcji wybieram B, to wskakuje wymiar 59x44x24, a na stronie Allegro jest 59 x 41 x 38 (DPD) i 64x41x38 (Orlen + DHL), dla C jest też ten sam...
autor: KD9
20 maja 2026, 14:01
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1452

Re: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?

Problem występuje chyba już tylko dla Allegro Automaty Paczkowe DPD (AD) (Smart) dla B wskakuje 24 x 44 x 59, a zwracany błąd to: podane wymiary wykraczają poza limit 59 x 41 x 38 cm (packages.dimensions: DIMENSIONS_VALIDATION_ERROR)
autor: KD9
19 maja 2026, 22:01
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kod taryfy celnej
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2341

Re: Kod taryfy celnej

Jak lubisz dużo widzieć naraz, to polecam:
nijaki pisze: 19 maja 2026, 13:43 i problem był permanentny z wystawieniem oferty
To tylko kwestia odpowiedniego opisu w statusie. 
autor: KD9
19 maja 2026, 09:35
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: "Nowy opis" - nie zapisuje zmian
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 124

Re: "Nowy opis" - nie zapisuje zmian

EasyUploader pisze: 18 maja 2026, 14:29 przy włączonym starym edytorze
A do czegoś jest potrzebny ten stary edytor?
autor: KD9
19 maja 2026, 09:34
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kod taryfy celnej
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2341

Re: Kod taryfy celnej

nijaki pisze: 18 maja 2026, 16:39 lubię widzieć wszelkie pomysły Allegro
No to zobaczyliśmy i dla chętnych, którzy mają EU na kilku monitorach, może być parametr nieukrywany, ja preferuję ergonomię.
 
autor: KD9
19 maja 2026, 09:24
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Czas wysyłki 72h a 3 dni
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 79

Re: Czas wysyłki 72h a 3 dni

Tym razem nie pomyliłem, mam od lat jeden szablon w Excelu, gdzie w ogóle nie używam pola CZAS, sprawdziłem w oknie generatora i jest do wyczerpania, ale zauważyłem, że przy otwieraniu generatora, jak nie wszystko jest załadowane, mignęło 30 dni i jest to powtarzalne. Tak więc coś tu się musiało zaw...
autor: KD9
18 maja 2026, 11:15
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Czas wysyłki 72h a 3 dni
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 79

Czas wysyłki 72h a 3 dni

W generatorze miałem 72h, zaimportowało się bez błędów. Teraz przy każdej edycji mam wyskakujący komunikat '72' nie jest prawidłową wartością dla pola 'comboCzas', Po hurtowej zamianie na 3 dni jest ten sam komunikat.
autor: KD9
18 maja 2026, 09:29
Forum: Nowości i sugestie
Temat: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 802

Re: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?

Wg mnie lepszy 1 klik w ikonę drukarki Wg mnie skrót klawiaturowy, zwłaszcza że autorski system skrótów w EU działa znakomicie i niesamowicie usprawnia pracę. Mam zaznaczone transakcje, jak potrzebuję listę wysyłkową, to naciskam Alt+L, jak potrzebuję karty transakcji 4x4, to naciskam Alt+K. Nazewn...
autor: KD9
16 maja 2026, 08:43
Forum: Nowości i sugestie
Temat: [+] Osobne wczytywanie ofert z kolumną z parametrami
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 62

[+] Osobne wczytywanie ofert z kolumną z parametrami

Nowa funkcja z kolumną w wybranymi parametrami jest dosyć przydatna, ale powoduje drastyczne wydłużenie wczytywania ofert.
Prośba jest taka, aby można było wczytywać 2 listy przedmiotów - z parametrami i bez.
autor: KD9
16 maja 2026, 07:26
Forum: Nowości i sugestie
Temat: Archiwum ofert jako nowa zakładka
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 43

Archiwum ofert jako nowa zakładka

Prośba, aby przy kliknięciu Archiwum bez Ctrl było zapytanie Czy nadpisać otwartą listę z możliwością wycofania się. Teraz, gdy można wybrać pojedyncze parametry do wyświetlania i lista wczytuje się kilkukrotnie dłużej, to takie pomyłkowe nadpisanie jest bardzo kosztowne (czasochłonne).
autor: KD9
16 maja 2026, 06:59
Forum: Nowości i sugestie
Temat: Schowanie pola Kod taryfy celnej
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 49

Schowanie pola Kod taryfy celnej

Nie każdy użytkownik EU sprzedaje za granicę, a kod taryfy celnej jest tylko do handlu międzynarodowego.Tak więc prośba o możliwość ukrycia w ustawieniach.
autor: KD9
16 maja 2026, 06:57
Forum: Nowości i sugestie
Temat: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 802

Re: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?

To ile tych ikon by musiało być? Bo ja np. generuję codziennie 3 rodzaje wydruków. A pod skrótami mam każdy z nich.
autor: KD9
15 maja 2026, 08:04
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kod taryfy celnej
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2341

Re: Kod taryfy celnej

Nie planuję takiej funkcji. Można by jedynie ten parametr przenieść na koniec listy.
Ale przecież to jest parametr WYŁĄCZNIE do handlu międzynarodowego. Nie każdy użytkownik EU sprzedaje za granicę.