Chyba nie powinno coś takiego się zdarzyć, a rozwaliło mi synchronizację stanów.
O ile pamiętam, to jedna oferta z tym kodem była w archiwum, a dwie we Wszystkie i mogły być równolegle edytowane.
Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Znaleziono 439 wyników
- dzisiaj, 00:44
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: W magazynie zdublował się produkt
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 16
- 03 cze 2026, 08:37
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Nie aktualizuje się hurtowo GPRS w kategorii Gry
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 62
Nie aktualizuje się hurtowo GPRS w kategorii Gry
Problem jak w temacie, Przy hurtowym wiązaniu z GPSR nie są podstawiani wydawcy, których mam w bazie. Może chodzi o nazewnictwo Wydawca <> Wydawnictwo? Dotyczy to też innych wydawców, nie tylko tego ze zrzutu.
- 23 maja 2026, 07:24
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 1452
Re: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
Jeśli panel WzA to okienko ustawień, to tam jest możliwość wpisania tylko jednego wymiaru w cm i, jak już wcześniej podałem, mam tam 30x25x8. Gdy w edycji transakcji wybieram B, to wskakuje wymiar 59x44x24, a na stronie Allegro jest 59 x 41 x 38 (DPD) i 64x41x38 (Orlen + DHL), dla C jest też ten sam...
- 20 maja 2026, 14:01
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 1452
Re: Jak ustawić raz na zawsze gabaryt B/M?
Problem występuje chyba już tylko dla Allegro Automaty Paczkowe DPD (AD) (Smart) dla B wskakuje 24 x 44 x 59, a zwracany błąd to: podane wymiary wykraczają poza limit 59 x 41 x 38 cm (packages.dimensions: DIMENSIONS_VALIDATION_ERROR)
- 19 maja 2026, 22:01
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Kod taryfy celnej
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 2341
- 19 maja 2026, 09:35
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: "Nowy opis" - nie zapisuje zmian
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 124
Re: "Nowy opis" - nie zapisuje zmian
A do czegoś jest potrzebny ten stary edytor?
- 19 maja 2026, 09:34
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Kod taryfy celnej
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 2341
- 19 maja 2026, 09:24
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Czas wysyłki 72h a 3 dni
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 79
Re: Czas wysyłki 72h a 3 dni
Tym razem nie pomyliłem, mam od lat jeden szablon w Excelu, gdzie w ogóle nie używam pola CZAS, sprawdziłem w oknie generatora i jest do wyczerpania, ale zauważyłem, że przy otwieraniu generatora, jak nie wszystko jest załadowane, mignęło 30 dni i jest to powtarzalne. Tak więc coś tu się musiało zaw...
- 18 maja 2026, 11:15
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Czas wysyłki 72h a 3 dni
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 79
Czas wysyłki 72h a 3 dni
W generatorze miałem 72h, zaimportowało się bez błędów. Teraz przy każdej edycji mam wyskakujący komunikat '72' nie jest prawidłową wartością dla pola 'comboCzas', Po hurtowej zamianie na 3 dni jest ten sam komunikat.
- 18 maja 2026, 09:29
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 802
Re: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
Wg mnie lepszy 1 klik w ikonę drukarki Wg mnie skrót klawiaturowy, zwłaszcza że autorski system skrótów w EU działa znakomicie i niesamowicie usprawnia pracę. Mam zaznaczone transakcje, jak potrzebuję listę wysyłkową, to naciskam Alt+L, jak potrzebuję karty transakcji 4x4, to naciskam Alt+K. Nazewn...
- 16 maja 2026, 08:43
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: [+] Osobne wczytywanie ofert z kolumną z parametrami
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 62
[+] Osobne wczytywanie ofert z kolumną z parametrami
Nowa funkcja z kolumną w wybranymi parametrami jest dosyć przydatna, ale powoduje drastyczne wydłużenie wczytywania ofert.
Prośba jest taka, aby można było wczytywać 2 listy przedmiotów - z parametrami i bez.
Prośba jest taka, aby można było wczytywać 2 listy przedmiotów - z parametrami i bez.
- 16 maja 2026, 07:26
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: Archiwum ofert jako nowa zakładka
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 43
Archiwum ofert jako nowa zakładka
Prośba, aby przy kliknięciu Archiwum bez Ctrl było zapytanie Czy nadpisać otwartą listę z możliwością wycofania się. Teraz, gdy można wybrać pojedyncze parametry do wyświetlania i lista wczytuje się kilkukrotnie dłużej, to takie pomyłkowe nadpisanie jest bardzo kosztowne (czasochłonne).
- 16 maja 2026, 06:59
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: Schowanie pola Kod taryfy celnej
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 49
Schowanie pola Kod taryfy celnej
Nie każdy użytkownik EU sprzedaje za granicę, a kod taryfy celnej jest tylko do handlu międzynarodowego.Tak więc prośba o możliwość ukrycia w ustawieniach.
- 16 maja 2026, 06:57
- Forum: Nowości i sugestie
- Temat: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 802
Re: Wydruki - czy ta ikona może być szybsza?
To ile tych ikon by musiało być? Bo ja np. generuję codziennie 3 rodzaje wydruków. A pod skrótami mam każdy z nich.
- 15 maja 2026, 08:04
- Forum: Pomoc w obsłudze programu
- Temat: Kod taryfy celnej
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 2341
Re: Kod taryfy celnej
Ale przecież to jest parametr WYŁĄCZNIE do handlu międzynarodowego. Nie każdy użytkownik EU sprzedaje za granicę.Nie planuję takiej funkcji. Można by jedynie ten parametr przenieść na koniec listy.