Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Znaleziono 4 wyniki

autor: daveMOVO
20 cze 2025, 13:23
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1669

Re: Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR

EasyUploader pisze: 20 cze 2025, 10:17 Od tego jest kolumna z parametrami. Proszę ją włączyć ;)


Kolumna z parametrami jest dostępna w oknie trwające oferty, ale w oknie transakcje jej nie ma, więc nie mogę jej włączyć.
autor: daveMOVO
20 cze 2025, 13:22
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1669

Re: Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR

Kolumna z parametrami jest dostępna w oknie trwające oferty, ale w oknie transakcje jej nie ma, więc nie mogę jej włączyć.
autor: daveMOVO
20 cze 2025, 08:25
Forum: Pomoc w obsłudze programu
Temat: Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1669

Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR

Kolumny w transakcjach - kolumna ROZMIAR Ogromna prośba o dodanie kolumny rozmiar w transakcjach. Teraz muszę każdą pozycję otworzyć w allegro, żeby zobaczyć jaki rozmiar został zakupiony. Ta kolumna usprawni wysyłkę każdemu w kategorii moda na pewno   https://www.easyuploader.pl/forum/images/smili...