Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Ogólne • Przeniesienie programu wraz z danymi na inny komputer

W poradach znajdziesz wskazówki dotyczące konfiguracji oraz instrukcje "krok po kroku".
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 2056
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Ogólne • Przeniesienie programu wraz z danymi na inny komputer

Post autor: PhotoSoft » 03 sty 2013, 22:18

Jeśli korzystamy z bazy lokalnej i chcemy przenieść wszystkie dane na drugi komputer, możemy zrobić to na dwa sposoby:
  1. kopiujemy cały folder, gdzie jest zainstalowany EU (domyślnie C:\Program Files (x86)\PhotoSoft\EasyUploader v3 - w zależności od wersji systemu),
    UWAGA :!: Przy przenoszeniu EU z systemu 32bit <-> 64bit konieczne będzie użycie instalatora, aby zostały zainstalowane odpowiednie biblioteki w zależności od wersji sytemu. W przeciwnym razie nie będzie możliwe uruchomienie programu.
  2. tworzymy kopię zapasową, którą następnie przywracamy na komputerze docelowym.
Przypominamy, że abonament jest przypisany do konta Allegro, a nie do danego stanowiska, więc nie ma potrzeby po przeniesieniu danych wykupywania go ponownie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ