Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[Symfonia Handel] - Integracja zamówień

W tym dziale firmy trzecie mogą swobodnie reklamować swoje rozwiązania integrujące EU z innymi aplikacjami.
rtnet.pl
Posty: 16
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:31
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

[Symfonia Handel] - Integracja zamówień

Post autor: rtnet.pl » 16 lis 2015, 10:46

Dzień dobry, przedstawiam program SymSyncEU umożliwiający import zamówień do Symfonii i zrealizowanie ich jako dowolny dokument sprzedaży.
Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wybrania z listy zamówień które chcemy zaimportować (program automatycznie zaznacza zamówienia które zostały już przetworzone). Następnie w Symfonii należy zaimportować je za pomocą dołączonego raportu lub za pomocą wbudowanego mechanizmu importu dla formatu 3.0 (Symfonia Start).
Zaimportowane dokumenty zapisywane są w buforze sprzedaży, gdzie można je zweryfikować lub zmodyfikować przed realizacją.
Program automatycznie wybiera typ dokumentu i typ płatności. Istnieje także możliwość nadawania znaczników identyfikujących z jakiego konta Allegro pochodzi dokument.

Cena: 690 zł netto, licencja wieczysta do użytku w ramach jednego podmiotu. Instalacja i konfiguracja programu via pulpit zdalny w cenie! Gwarancja 12 miesięcy. Możliwość dostosowania programu pod indywidualne wymagania.
Aktualna wersja: 1.0.0.6

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wersja testowa: https://integratory.pl/produkt/symsynce ... yuploader/
tel. 61 641 6234

ODPOWIEDZ