Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[PROTYRE.PL] Integracja z hurtownią / hurtowniami opon

W tym dziale firmy trzecie mogą swobodnie reklamować swoje rozwiązania integrujące EU z innymi aplikacjami.
protyre.pl
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:21
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

[PROTYRE.PL] Integracja z hurtownią / hurtowniami opon

Post autor: protyre.pl » 09 mar 2019, 22:09

Na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy dla branży oponiarskiej stworzyłem i rozwijam oprogramowanie pozwalające na sprzedaż opon z dowolnej hurtowni lub wielu hurtowni jednocześnie na Allegro za pośrednictwem EasyUploadera. Jest ono skierowane do serwisów opon, wulkanizacji, hurtowni opon, a także dla osób, które prowadzą sprzedaż przez internet w modelu dropshipping.

Czym jest oprogramowanie protyre.pl:
 • Umożliwia wystawienie do 100tys aukcji za pomocą Generatora aukcji EU.
 • Tworzy aukcje z opisami i zdjęciami na podstawie stanów z niemal każdej hurtowni opon.
 • Tworzy aukcje na podstawie stanów z platform hurtowego obrotu towarami jak platformaopon.pl oraz hurtopon.pl. Na platformach tych towary oferują niemal wszystkie Polskie, a także wiele zagranicznych hurtowni dzięki temu sprzedający opony za pomocą protyre oraz EU jest w stanie zapewnić kupującemu każde opony w najlepszej cenie.
 • Automatyczne wylicza i aktualizuje cenę oraz ilość. Algorytm sam wybierze najlepszą cenę spośród wybranych hurtowni i stworzy aukcje z ustaloną przez Ciebie marżą.
 • Dostarcza kompletne bazy danych produktów. Opis, zdjęcia wysokiej jakości, homologacje, dane etykiety.
 • Wspiera dropshipping. Możesz zarabiać na towarze którego nie masz na stanie - opony są wysyłane do Klientów z magazynów hurtowni.
 • Umożliwa automatyczne zamawianie towaru w hurtowni na podstawie zamówień złożonych na Allegro. Dotyczy platform platformaopon.pl, hurtopon.pl oraz hurtowni Latex ( hurtownia ta specjalizuje się w sprzedaży polegającej na dropshippingu i oferuje darmową wysyłkę do klienta końcowego ).
 • Usługa jest opłacana w formie opłaty miesięcznej z możliwością rezygnacji w dowolnej chwili. Bez inwestowania dużych środków na początku.
 • Oprogramowanie jest nieustannie rozwijane. Na życzenie istnieje możliwość rozbudowy o potrzebne funkcjonalności.
Z czego składa się oprogramowanie protyre.pl:
 • Podstawą, służącą do wystawiania aukcji oraz zarządzania sprzedażą jest oczywiście EeasyUploader.
 • Strony internetowej - https://www.protyre.pl, gdzie użytkownik po zarejestrowaniu i opłaceniu usługi ma dostęp do panelu, który daje możliwość generowania aukcji, ustawień aukcji np czas trwania, ilości sztuk do wystawienia, ustawiania marży, kosztów wysyłki, wyboru hurtowni do integracji, przeglądania stanów hurtowni, składania zamówień w hurtowni.
 • Aplikacji instalowanej na komputerze użytkownika, która podłącza się do bazy danych EU. Jest pośrednikiem między platformą protyre.pl, a EU. Automatycznie oraz na żądanie aktualizuje cenę i ilość bezpośrednio w serwisie Allegro, oraz w EU.
Ile to kosztuje.
 • Wdrożenie poprzez pulpit zdalny oraz szkolenie z użytkowania jest całkowicie darmowe.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
kom. 730 54 54 51
www https://www.protyre.pl

ODPOWIEDZ