Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

NOWY SMART

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
JOVANCZICA
Posty: 54
Rejestracja: 12 lip 2011, 12:03
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

NOWY SMART

Post autor: JOVANCZICA » 14 sie 2019, 12:58

Dziś allegro zapowiedziało, że przesyłki smart będą funkcjonować inaczej. Nie będzie allegro na nie wysyłać pieniędzy do sprzedawców lecz załatwia to z firmami kurierskimi. My będziemy nadawać przesyłki jakby 'za darmo' i nie ma ich być na naszej fakturze.
Już się boję jak to będzie funkcjonować. Zwracam się do Pana Marcina z opracowaniem możliwości sporządzania jakiegoś raportu, żeby można było sprawdzać ile paczek wysłaliśmy w smart a ile poza, żeby potem nie wychodziły sytuacje, że za darmowe przesyłki dostaniemy fakturę. Na tę chwilę chyba nie ma jeszcze oznaczenia (na karcie transakcji w eu), że dana wpłata jest smart, to by się przydało do odstąpień od umowy, bo teraz trzeba sprawdzać w mailach.
Boję się o nasze limity wysyłek, jeśli paczki smart zejdą z 'naszych' nadań to może być słabo z wykonaniem umowy.Proszę oinfo jeśli ktoś coś wie na ten temat.
Na pierwszy rzut oka myślę, że stracę na nowym rozwiązaniu. Ktoś ma może jakieś korzyści na myśli, które nam to rozwiązanie przyniesie?

Pozdrawiam, Joanna

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 869
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Re: NOWY SMART

Post autor: rafalleczek » 14 sie 2019, 13:09

Witam. Wydaje mi się że jeśli zrobisz zawężenie i zaznaczenie do przesyłek allegro paczkomaty inpost i do tych gdzie kwota przesyłki będzie = 0zł to zostaną Ci same Smarty (przy zaznaczeniu EU pokazuje ilość zaznaczonych)  a zaznaczając te z kwotą będziesz mieć ilość opłaconych.


Pozdrawiam

 
RZ

ODPOWIEDZ