Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
dmatrade
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

Post autor: dmatrade » 12 wrz 2019, 13:52

Dzień dobry,

Czy istnieje możliwość wzbogacenia kolejnej aktualizacji programu w sekcji hurtowej edycji transakcji o możliwość dodawania tekstu do pola osobistych notatek ?

Pozdrawiam

malgolas
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 262
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:10
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

Post autor: malgolas » 12 wrz 2019, 20:03

Za!
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

dmatrade
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

Post autor: dmatrade » 10 paź 2019, 12:01

Chciałbym przypomnieć się z tematem dodania opcji grupowego dodawania osobistej notatki dla zaznaczonych zamówień. Uprzejmie proszę również o wprowadzenie funkcji o powiadomienia przez EU przy przechodzeniu strzałkami pomiędzy zamówieniami, jeśli kontrahent wybrał fakturę VAT. Funkcja ta byłaby bardzo pomocna przy koniec pakowacza, ponieważ zdarza się, że wypełnione dane do faktury VAT są mało widoczne i dokument ten nie jest dołączony do przesyłki z zamówieniem.

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1041
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

Post autor: rafalleczek » 10 paź 2019, 12:20

Witam. Ja także się tu trochę podepnę - jeśli chodzi o fakturę VAT. Dało by może radę zrobić jakieś zabezpieczenie w przypadku funkcji pakuj - jeśli dane do faktury zostały podane a my jej nie przygotowaliśmy , robimy etykietę  i EU przechodzi do następnej transakcji. W tym momencie mogła by się pojawiać info - do transakcji została wybrana faktura czy wydrukować? Lub nawet jakiś komunikat dymek przy wejściu w taką transakcję typu do transakcji została wybrana faktura nie zapomnij jej wydrukować :-)    Niestety zdarzają się pomyłki (przeoczenie info o fakturze)  i faktura nie jest wystawiana :-(

Pozdrawiam
RZ

ODPOWIEDZ