Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Dodawanie do czarnej listy z wysłaniem komunikatu

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
KD9
Posty: 185
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Dodawanie do czarnej listy z wysłaniem komunikatu

Post autor: KD9 » 25 maja 2019, 10:39

Witam,
chodzi o pytanie czy chcesz wysłać wiadomość (tak jak przy przenoszeniu między sekcjami), którą sobie zredaguję, np. o temacie "Allegro: [login] został dodany do czarnej listy kupujących" i z wpisywaniem albo z szablonu, albo na bieżąco treści, bo jednego dodam za nieodebranie pobrania, a innego za kłamliwe zaniżenie oceny, trzeciego za wydzieranie się przez telefon itp.
I przy okazji, czy RestAPI pozwala na podanie przyczyny dodania do CL, bo z poziomu Allegro można to zrobić, a przy braku notatki po pół roku mało kto pamięta o co chodziło, jak klient zadzwoni dlaczego jest zablokowany?

audiomaxsiedlce
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 348
Rejestracja: 20 paź 2015, 23:52
Lokalizacja: Siedlce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Dodawanie do czarnej listy z wysłaniem komunikatu

Post autor: audiomaxsiedlce » 25 maja 2019, 13:42

Rozwiązałam to przez wklejenie całej "pyskówki" z datą emaila, czy zajścia do własnej notatki w problematycznej transakcji. Na szybko po wpisaniu w wyszukiwarkę loginu delikwenta mam "obrazek" dlaczego na CL się znalazł. Zauważyłam, że w zasadzie nie wiele to daje, bo Klient pamięta, że czymś sobie przeskrobał tylko pali głupa. Może kupić u Ciebie jako niezarejestrowany, jedyny plus, że komentarza nie wystawi.
Pozdrawiam
Joanna

ODPOWIEDZ