Strona 1 z 1

Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

: 12 wrz 2019, 13:52
autor: dmatrade
Dzień dobry,

Czy istnieje możliwość wzbogacenia kolejnej aktualizacji programu w sekcji hurtowej edycji transakcji o możliwość dodawania tekstu do pola osobistych notatek ?

Pozdrawiam

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

: 12 wrz 2019, 20:03
autor: malgolas
Za!

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

: 10 paź 2019, 12:01
autor: dmatrade
Chciałbym przypomnieć się z tematem dodania opcji grupowego dodawania osobistej notatki dla zaznaczonych zamówień. Uprzejmie proszę również o wprowadzenie funkcji o powiadomienia przez EU przy przechodzeniu strzałkami pomiędzy zamówieniami, jeśli kontrahent wybrał fakturę VAT. Funkcja ta byłaby bardzo pomocna przy koniec pakowacza, ponieważ zdarza się, że wypełnione dane do faktury VAT są mało widoczne i dokument ten nie jest dołączony do przesyłki z zamówieniem.

Re: Masowe dodawanie do transakcji osobistych notatek.

: 10 paź 2019, 12:20
autor: rafalleczek
Witam. Ja także się tu trochę podepnę - jeśli chodzi o fakturę VAT. Dało by może radę zrobić jakieś zabezpieczenie w przypadku funkcji pakuj - jeśli dane do faktury zostały podane a my jej nie przygotowaliśmy , robimy etykietę  i EU przechodzi do następnej transakcji. W tym momencie mogła by się pojawiać info - do transakcji została wybrana faktura czy wydrukować? Lub nawet jakiś komunikat dymek przy wejściu w taką transakcję typu do transakcji została wybrana faktura nie zapomnij jej wydrukować :-)    Niestety zdarzają się pomyłki (przeoczenie info o fakturze)  i faktura nie jest wystawiana :-(

Pozdrawiam