Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

kod EAN w magazynie produktów EU.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
dmatrade
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

kod EAN w magazynie produktów EU.

Post autor: dmatrade » 03 paź 2019, 09:24

Czy byłaby możliwość rozbudowania kolejnej wersji EU o przypisanie kodu EAN w magazynie produktów, tak aby był on jedynie zaczytywany do karty transakcji przez program przy pobieraniu zamówień ? Przypisanie EAN na karcie edycji aukcji spowoduje jego przypisanie również do ofert w serwisie all. po wykonaniu aktualizacji aukcji a co za tym idzie all. będzie z automatu łączyło produkt z odgórnie wymyślonymi przez nich produktami, które skupiają w jednym miejscu oferty konkurencyjnych sklepów.

Kod EAN wstawiany przez EU do karty transakcji przy pobieraniu zamówień chcieliśmy wykorzystać jedynie do pakowania zamówień z użyciem czytnika kodów kreskowych. Chyba że istnieje jakieś inne rozwiązanie tego typu, które przeoczyliśmy ?

ODPOWIEDZ