Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Pasuje do - aktualizacje bazy TecDoc

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
global
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2017, 08:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Pasuje do - aktualizacje bazy TecDoc

Post autor: global » 03 wrz 2020, 13:11

Przydało by się w EU coś co rozwiąże problem, który pojawił się po ostatniej aktualizacji bazy TecDoc w Allegro. A mianowicie jeśli mieliśmy wcześniej przygotowane aukcje i tam już stworzoną sekcję pasuje do i np. musimy coś zaktualizować, bądź wznowić aukcję, bądź wystawić nowe ale powielamy produkt to bardzo możliwe, że się nam to nie uda i dostaniemy błąd, że nie możemy wykonać operacji ponieważ w sekcji pasuje do podajemy pojazd, który został usunięty z listy. 

API Allegro daje możliwość sprawdzenia ostatniej daty modyfikacji bazy TecDoc i rekordów, które zostały zmienione. Tak więc czy jest szansa na stworzenie funkcjonalności, która by eliminowała problem z usuwaniem pojazdów z bazy TecDoc? 

 

ODPOWIEDZ