Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Oznaczenie transakcji jako biorącej udział w programie "Allegro Ceny"

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
AdamK
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2021, 09:13
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Oznaczenie transakcji jako biorącej udział w programie "Allegro Ceny"

Post autor: AdamK » 31 mar 2022, 14:26

Czy istnieje możliwość zamieszczenia informacji o udziale transakcji w programie "Allegro Ceny"?
Przy wydruku widnieje jedynie niższa kwota wpłaty niż teoretycznie powinna być. Jest to o tyle drażniące, że za każdym razem trzeba sprawdzić czy to jest błąd w aukcji czy "dobrodziejstwo" ze strony Allegro, do którego oddzielnie przydzielane jest "Wyrównanie w programie Allegro Ceny".
Przykładowo sprzedaż produktu za 549,00zł, który z zaskoczenia został włączony do tego programu został opłacony kwotą 504,28zł. Taka kwota widnieje też na wydruku transakcji. W widoku zamówień na Allegro pod tą kwotą widnieje jeszcze informacja o wyrównaniu w wysokości 44,72zł.
Poglądowo dany przykład:
 Obrazek

ODPOWIEDZ