Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

PrestaShop a numery aukcji

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
ogrod_marzen
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2017, 08:39
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

PrestaShop a numery aukcji

Post autor: ogrod_marzen » 12 maja 2022, 08:26

Dzień dobry, sklep na prestashop przy pobieraniu zamówień ze sklepu, numer aukcji pobiera z numeru zamówienia (index) presty i wkleja do kolumny nr aukcji. https://gyazo.com/b921e8594915ec82384279a0935dc2d1 - przez co podgląd aukcji nie działa, numer jest wszędzie jednakowy. Czy można tam umieścić index produktu? ewentualnie czy poprzez podgląd dla zamówień z presty zmienna linku będzie generowana z kolumny "kod" https://gyazo.com/5cdabe704cc0efcaed46b0f52d2cf8d6
 

ODPOWIEDZ