Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Nie działa masowa zmiana EAN przez CSV

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
rafa??.walkiewicz
Posty: 151
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:12
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nie działa masowa zmiana EAN przez CSV

Post autor: rafa??.walkiewicz »

:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.

Jeśli poradnik nie rozwiązał Twojego problemu, wówczas podaj wymagane informacje:

1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i przeinstalowano EU? tak/nie
2. Czy została wykonana aktualizacja komponentów Allegro? tak/nie
3. Czy problem występuje w trybie awaryjnym? tak/nie
4. Z jakiego systemu korzystasz (numer i wersja 32/64bit)? Vista/7/8/10    32bit/64bit
5. Opisz poniżej dokładnie problem zgodnie z pkt. 8.2 oraz 8.3 poradnika:
...

1.Tak
2.Tak
3.Tak
4. Windows 11 64bity

Dzień dobry zauważyłem że dziś od rana nie działa masowa podmiana EAN przez plik CSV, nie robie tego pierwszy raz więc wydaje mi się że nie popełniam błędu w struktórze pliku CSV

Do podnmiany EAN używam następujących KOLUMN
ID w której wpisuje ID aukcji z EU
oraz kolumny PARAMTETRY gdzie podaje wzór EAN|1234567890123 i tak każde po koleji jednak po przemieleniu się pliku w kolumnie EAN w EU nadal pozostają state wartości. Próbowałem również aktualizacji z z kolumną KOD i PARAMETRY jednak dzieje się to samo co wyżej
Untitled.jpg

Panie Marcinie czy jest jakaś zmiana o której nie wiem?

//EDIT:
Pomogło jak wpisałem w kolumnie PARAMETRY zmaiast "EAN|2132341341" -> "225693|0|5904824260877|" nie wiem co to zmienia bo wczesniej działało z EAN|123123412341234
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Nie działa masowa zmiana EAN przez CSV

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
zmienili nazwę parametru na "EAN (GTIN)", dlatego stosowanie kodów jest lepszym rozwiązaniem.
Za ten post autor PhotoSoft otrzymał podziękowanie:
rafa??.walkiewicz (08 sie 2022, 11:25)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ