Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[ROZWIĄZANIE] [RestApi] Błędy dotyczące parametrów kategorii przy wystawianiu aukcji

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
PhotoSoft
Administrator
Posty: 2937
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy
Kontakt:

[ROZWIĄZANIE] [RestApi] Błędy dotyczące parametrów kategorii przy wystawianiu aukcji

Post autor: PhotoSoft » 06 cze 2019, 10:36

Allegro zaczęło mieszać przy parametrach kategorii, wiec jak widzicie błędy, które nich dotyczą to wymuście aktualizację komponentów w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Aktualizacja"

Konieczne może okazać się jeszcze skorzystanie z opcji:

Obrazek

Dopiero, wtedy poprawcie brakujące parametry.

Gdy wcześniej uzupełnione parametry RestApi nagle zniknęły tzn., że Allegro zmieniło ich ID i powinna pomóc aktualizacja aukcji Allegro -> EU, jeśli przez www są prawidłowo wyświetlane.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

Zablokowany