Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Grupowanie zamówień

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Grupowanie zamówień

Post autor: rafalleczek » 20 sie 2019, 08:08

Witam. A w ustawieniach masz włączone grupowanie zamówień podczas pobierania transakcji? Co masz w ogóle zaznaczone w grupowaniu ? Masz tylko jedno konto - nie grupuje Ci zamówień z jednego konta allegro? Czy dzieje się tak przy każdej transakcji gdzie kupujący kupił kilka przedmiotów czy tylko przy niektórych?

Pozdrawiam
RZ

mapy2000
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: mapy2000 » 20 sie 2019, 12:02

@rafalleczek
Spojrzałem na ustawienia i opcja "Automatycznie grupuj opłacone aukcje" była zaznaczona (właściwie nie wiem czemu, wcześniej było wszystko OK).

Dzięki serdeczne za pomoc

mapy2000
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: mapy2000 » 20 sie 2019, 12:03

tzn. "Atomatycznie grupuj tylko opłacone aukcje"

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 7 razy