Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aktualizacja jednego paramteru

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
dawidek990
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Aktualizacja jednego paramteru

Post autor: dawidek990 » 19 sie 2019, 10:58

Witam, w nowej wersji EasyUploadera mam problem, z racji ze w wielu aukcjach posiadam kody EAN ktorych nie akceptuje Allegro... chce je zostawic bo takie np mam od producenta i na ich podstawie moge porownywac ktore produkty juz mam i jakie sa ceny... ale gdy chce aktualizowac jakas aukcje posiadajaca taki EAN to nie moge... bo nie ma opcji "zaktulizuj tylko opis" albo "zaktualizuj konkretny paramter" tylko wszystko idzie hurtem, co jest glupie, w poprzedniej wersji moglem zaznaczyc ktory parametr chce aktualizowac.

Mozecie to zmienic?

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Aktualizacja jednego paramteru

Post autor: PhotoSoft » 20 sie 2019, 15:21

Witam,
proszę zgłosić sugestię w odpowiednim dziale.

EAN nie służy do wpisywania czego popadnie. Od tego jest pole na kod produktu.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ