Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
RegiXPL
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2020, 00:07
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: RegiXPL »

Korzystam z najnowszej wersji testowej 14 dniowej. Przy próbie generowania listy wysyłkowej w PDF, program się wiesza. Sciągnął się dodatek PDF. Jak otwieram listę jako plik RTF to jest ok. Jednak właśnie bardziej mi pasuje ten PDF, bo czytelniejszy. Program mam 3 dni i w pierwszym dniu było dobrze. Później chciałem zrobić sobie szablon listy wysyłkowej i od tego momentu się wiesza. Program EU już odinstalowywałem, usuwałem całą zawartość z Program Files i dalej po czystej instalacji się wiesza przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF. Teń dodatek PDF się ściąga. Widać go w zainstalowanych programach. Całość EU mogę tylko zamknąć wtedy przez CTRL ALT DEL.
Załączniki
EU problem.jpg
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7042
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Kontakt:

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: PhotoSoft »

Proszę odinstalować aplikację PDFCreator z systemu i spróbować zainstalować ręcznie z linku  :arrow: http://sourceforge.net/projects/pdfcrea ... e/download
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1358
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: Zildijan »

Dodam tylko - nie aktualizuj programu z linka do PDF do nowszej wersji, ponieważ wówczas się wiesza.
RegiXPL
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2020, 00:07
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: RegiXPL »

PDFCreator usunięty i zainstalowany ręcznie z linka. Po restarcie komputera śmiga, aż miło. Dzięki za pomoc. 
RegiXPL
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2020, 00:07
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: RegiXPL »

Odpalam dzisiaj EU, robię to co zwykle, chcę "wydrukować" listę wysyłkową w PDF i EU się wiesza. W trayu znajduję ikonkę PDF Creator. Otwieram ją i mam małe okienko jak poniżej. Jeżeli chce listę wysyłkową nie w PDF tylko w worldzie to chwilę klepsydra jest i nic się nie dzieje, ale w tym wypadku EU nie wiesza się. Odinstalowałem EU i zainstalowałem. Odinstalowałem PDF Creator i zainstalowałem. Włączałem i wyłączałem laptopa. 
Załączniki
PDF creator.jpg
RegiXPL
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2020, 00:07
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: RegiXPL »

Na chwilę obecną doszedłem do tego, że z offica startuje już lista wysyłkowa. "Wydruk" z PDF Creator 1.5.1 dalej wiesza EU, i wyskakuje okienko jak powyżej. 
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: rafalleczek »

Zainstalowałeś ponownie nowszą wersję PDF Creator - zrób to co poprzednio, po odinstalowaniu zrób restart, po zainstalowaniu także. Spróbuj kilka razy za którymś razem powinno zadziałać. 

Pozdrawiam
 
Za ten post autor rafalleczek otrzymał podziękowanie:
RegiXPL (10 maja 2020, 17:25)
RZ
RegiXPL
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2020, 00:07
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: RegiXPL »

rafalleczek pisze: 09 maja 2020, 17:58 Zainstalowałeś ponownie nowszą wersję PDF Creator - zrób to co poprzednio, po odinstalowaniu zrób restart, po zainstalowaniu także. Spróbuj kilka razy za którymś razem powinno zadziałać. 

Pozdrawiam

HAH ! Działa ! Tak jak piszesz. Odinstalowałem PDFCreator 1.5.1. Restart kompa. Instalacja PDFCreator 1.5.1. Restart kompa. Włączyłem EU i lista wysyłkowa ładnie w PDF (u mnie w Chromie) się otwiera. Dodatkowo jeszcze wszedłem bezpośrednio do PDFCreator i aktualizacje programu dałem na "nigdy". No tak. Chyba tu po każdej operacji ten restart kompa był kluczem do działania. Dzięki za sugestie  :)
 
marpolowskie
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2018, 09:09
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiesza się przy generowaniu listy wysyłkowej w PDF

Post autor: marpolowskie »

tylko u mnie się nic nie wiesza , tylko wyskakuje błąd taki jak w załączniku , komputer był restartowany dziesiątki razy , siedzieliśmy przy tym pare godz i nic , próbowalismy na nowej wersji creatora , zainstalowaliśmy starą wersje jak wymaga eu , może jest to jakaś innej aplikacji ?? co jeszcze może być przyczyną??
ODPOWIEDZ