Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

import zamówień ze sklepu (csv)

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Ulv
Posty: 213
Rejestracja: 28 paź 2018, 20:45
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

import zamówień ze sklepu (csv)

Post autor: Ulv » 10 lip 2020, 09:08

Witajcie
z różnych powodów testujemy teraz możliwość zaciągania zamówień poprzez plik csv ze sklepu shoper.
Czy ktoś działa w ten sposób i byłby się w stanie podzielić opinią jak to u Was działa lub ewentualnie pokazać przykładowy plik csv ?
(chodzi mi o kolumny).

Wiem, że jest to opisane tutaj :
viewtopic.php?f=10&t=672&p=3248&hilit=i ... lepu#p3248
ale nie ma tam wszystkiego. (np sortowania do różnych folderów).

Zależy nam na jak największej ilości opcji w takim pliku, np. po zaimportowaniu żeby zamówienia były już rozdzielone na foldery według form przesyłek i zamówienia zaznaczone (skompletowane, gotowe do wydruku listy etykiet) itd.

pozdrawiam
Sebastian

ODPOWIEDZ