Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Funkcja Pakuj

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
dmatrade
Posty: 218
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: dmatrade »

Dziękuję za pomoc we wprowadzeniu tego rozwiązania. Poproszę jeszcze o informację zwrotną czy istnieje skrót klawiszowy umożliwiający pobranie wygenerowanej wcześniej etykiety na podstawie logów ? Dokładniej chodzi o pobranie listu przewozowego od przewoźnika oraz na konfiguracji w jakiej wcześniej została ona do niego wysłana i pobrana ?
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Nie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
dmatrade
Posty: 218
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: dmatrade »

Witam,

Wprowadzona opcja automatycznego drukowania wygenerowanych wydruków nie działa. Przy zaznaczeniu opcji generowania dokumentu w pdf komputer na chwilę się przywiesza, po czym drukarka nic nie drukuje i drukuje się paragon fiskalny z kolejnej czynności w funkcji pakuj.

Sprawdzając logi zdarzenie wydruku jest w nich zapisane, ale skutek nie zostaje wywołany.

Po odznaczeniu opcji generowania do pdf również nic się nie dzieje a w przypadku próby ręcznego wydruku z szablonu pojawia się informacja, że przy poprzedniej czynności program Word został uruchomiony z błędami.

Po odznaczeniu nowo dodanej opcji generowanie etykiet do wydruku w pdf i szablonach rtf przebiega bezproblemowo, jednak trzeba za każdym razem ręcznie wywoływać komendę wydruku dla każdej transakcji.

Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
to bardziej problem Worda, ale wprowadziłem poprawkę. Można pobrać nowy instalator.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
dmatrade
Posty: 218
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: dmatrade »

Teraz wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki za pomoc w rozwiązaniu sprawy ;)
marr
Posty: 74
Rejestracja: 29 paź 2016, 13:26
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: marr »

rafalleczek pisze: 12 mar 2021, 07:42 Cześć. Ja miałem podobne problemy z Adobe. Zmieniłem program na Foxit Reader i wszystkie moje bolączki z PDF od ponad 3 lat przestały istnieć :-)


Pozdrawiam

Jak ustawić Foxit?
Mam zainstalowany od dawna, ale nie widać go na liście.
Dowolna domyślna... nie drukuje.

Obrazek



 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Trzeba go w systemie ustawić jako domyślną przeglądarkę PDF.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
marr
Posty: 74
Rejestracja: 29 paź 2016, 13:26
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: marr »

Wiecie może, który typ trzeba ustawić jako domyślny i jak?
Bo nie umiem tych plików niżej zmienić w W10... nie ma opcji Foxit.


Obrazek
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Nie ma, bo tych rozszerzeń Foxit nie obsługuje. Wystarczy zmienić PDF.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
marr
Posty: 74
Rejestracja: 29 paź 2016, 13:26
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: marr »

To coś u mnie nie tak bo PDF mam zmieniony i wszystko działa w Foxit, a EU nie chce. Z Acrobat działa.

Obrazek
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

To jest komunikat systemowy. Coś jest ustawione nie tak.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
dmatrade
Posty: 218
Rejestracja: 15 gru 2015, 05:38
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: dmatrade »

Dzień Dobry,

W nawiązaniu do wprowadzonej poprawki odnośnie możliwości wyboru w funkcji pakuj drukarki dla pobieranej etykiety, za którą raz jeszcze chciałbym Panu podziękować, pojawiła się potrzeba dodania możliwości wyboru drukarki dedykowanej do wydruku dokumentu z opcji " Wygeneruj wydruk ", ponieważ za pomocą innej drukarki drukujemy fakturę VAT , inna drukarka drukuje u nas etykiety na listy zwykłe oraz inna drukarka drukuje podziękowanie dla kontrahenta lub listę produktów do zebrania z magazynu w zależności o wybranej w danym momencie opcji funkcji Pakuj.

Panie Marcinie, czy byłaby możliwość rozbudowania funkcji pakuj o takie rozwiązanie, które jest dla nas niezbędne do płynnego funkcjonowania a z którym ostatnio dla etykiet tak jak Pan pisał nie było problemów z dodaniem ?

Pozdrawiam
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Załóżcie temat z sugestią.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: rafalleczek »

Witam. Potrzebuję pomocy. Do tej pory wszystko działało prawidłowo - problem był jedynie z zamówieniami ze sklepu - w funkcji pakuj miałem "paczkomaty". Wydruki etykiet zamiast na drukarkę etykiet szły na drugą format A4 - ale powtarzając wydruk z funkcji pobierz etykiety drukowały się prawidłwo. Miałem ustawione 2 funkcje - jedna paczkomaty allegro która działała prawidłowo i wydruki szły na drukarkę ustawioną w EU. Druga to paczkomaty i wydruki szły na drugą domyślną drukarkę. Wymyśliłem sobie że jak dodam paczkomaty do ustawień funkcji pakuj paczkomaty allegro będzie ok. Niestety w tej chwili korzystając z funkcji pakuj wszystkie etykiety paczkomatowe trafiają nie na ustawioną w EU drukarkę a na tą która jest domyślna. Aby wydruki z EU działały prawidłowo muszę ustawić drukarkę etykiet jako domyślną. Co tu się zadziało - że mimo ustawienia w EU drukuj na drukarce X - etykiety drukują się na drukarce Y?

Pozdrawiam
 
RZ
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Funkcja Pakuj

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
jeśli wcześniej działało to coś Pan źle ustawił. Ciężko zrozumieć z tego opisu o co dokładnie chodzi.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ