Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Autoresponder - pętla

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Brawocom
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Autoresponder - pętla

Post autor: Brawocom » 19 paź 2021, 15:27

Cześć, następujący problem. Zadałem „pytanie do sprzedającego” z mojego firmowego konta Allegro na którym prowadzę sprzedaż i mam to konto podpięte pod EU. Na tym koncie mam włączony autoresponder „Centrum wiadomości Allegro”. Sprzedawca któremu zadałem to pytanie ma również autoresponder. Od wczoraj co około 15 minut mam maila od niego, z automatyczną odpowiedzią, na która odpowiada mój autoresponder, i tak w kółko „nasze” autorespondery się wymieniają mailami. Wyłączyłem dziś na kilka godzin swój autoresponder aby zatrzymać błędne koło, włączyłem z powrotem przed chwilą i znów przychodzą maile. Proszę o pomoc jak to zatrzymać ? Może warto zaimplementować jakąś ochronę przed takimi sytuacjami.
--
Sebastian
www.brawocom.pl

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 154 razy
Kontakt:

Re: Autoresponder - pętla

Post autor: PhotoSoft » 19 paź 2021, 19:11

Witam,
jest zabezpieczenie, ale wystarczy, że tamten autoresponder zmieni jeden znak i może nie zadziałać. Proszę przesłać logi XML to sprawdzę co on wysyła.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

Brawocom
Kontakt:

Post autor: Brawocom » 20 paź 2021, 08:41

witam, wysłałem logi xml
--
Sebastian
www.brawocom.pl

PhotoSoft
Administrator
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 154 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 20 paź 2021, 10:15

Trafiłem w dziesiątkę :) Tamci wymyślili sobie, aby umieszczać w treści nr zgłoszenia co spowodowało, że każda nowa wiadomość różniła się od poprzedniej.

Wgrałem poprawiony instalator.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

Brawocom
Kontakt:

Post autor: Brawocom » 20 paź 2021, 10:23

Super, dzięki, fajnie że udało się szybko załatwić. Pozdrawiam.
--
Sebastian
www.brawocom.pl

ODPOWIEDZ