Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Po zmianie kategorii nie można wystawić oferty z produktem.

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1109
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Po zmianie kategorii nie można wystawić oferty z produktem.

Post autor: KD9 »

Utworzyłem duplikaty kilku czasopism nr kat. 28524
Zmieniłem im hurtowo kategorię na zabawki nr 93639 oraz jednocześnie wprowadziłem nowe parametry, przy zatwierdzaniu i pytaniu czy zmieniono kategorię kliknąłem TAK.
Niestety, przy próbie wystawienia pojawił się komunikat Nieprawidłowe parametry (127768, 224017, 127812, 237222, 3475, 18136, 201313, 127789, 18137, 225693) dla wybranej kategorii. Uzupełnij parametry obowiązkowe: Wydawnictwo. Wymagane może być również odświeżenie parametrów kategorii / produktu Allegro w aukcji.
Ponownie hurtowo odświeżyłem usunięte parametry dodatkowe, choć raczej dokonało się to przy zmianie kategorii. Komunikat przy wystawianiu bez zmian.
W edycji pojedynczej kartoteki kliknąłem ikonkę Wymuś odświeżenie listy parametrów z Allegro, nic to nie pomogło, nadal nie mogłem wystawić oferty.
Dopiero po wielu próbach zauważyłem, że pozostało przypisanie produktu (z kategorii Kultura i rozrywka, a teraz mam Dziecko). Po usunięciu powiązania udało się wystawić oferty.
Tak więc prośba, aby przy zmianach głównych kategorii było pytanie czy usunąć powiązanie produktu, bo nie jest to takie oczywiste.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Po zmianie kategorii nie można wystawić oferty z produktem.

Post autor: PhotoSoft »

Nie ma sensu ładowania wszędzie takich potwierdzeń i zmuszać wszystkich do dodatkowego klikania. Jak się zmienia kategorie to trzeba też pamiętać o powiązaniu z katalogiem.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1109
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Po zmianie kategorii nie można wystawić oferty z produktem.

Post autor: KD9 »

to trzeba też pamiętać o powiązaniu z katalogiem
To nie jest takie oczywiste, szczególnie że rzadko zmienia się główną kategorię. Dopiero pisząc powyższą wiadomość dojrzałem, że był produkt, wcześniej miałem kilkanaście bezskutecznych prób irytując się i szukając co jest nie tak.
ODPOWIEDZ