Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

polska wygasza usługę poczta firmowa

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
kris
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2011, 11:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: polska wygasza usługę poczta firmowa

Post autor: kris » 10 kwie 2019, 08:37

Odświeżę temat bo dochodzą mnie słuchy, że cześć osób ma nadal pocztę firmową. Przestudiowałem regulamin poczty firmowej z 2018r. i nie widzę tam żadnych minimów jeśli chodzi o roczną czy miesięczną ilość przesyłek.
Proszę osoby które mają pocztę firmową o podanie jaką mają średnio miesięcznie ilość przesyłek firmowych i/lub czy faktycznie w umowie jest podany minimalny roczny wolumen przesyłek?

ODPOWIEDZ