Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Nie pobiera niektórych transakcji

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
vic2000
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Nie pobiera niektórych transakcji

Post autor: vic2000 » 10 paź 2019, 12:24

Witam serdecznie
Dziś namierzyłem już 3 zamówienia które istnieją na Allegro ale nie zostały pobrane. 2 zamówienia są z 3.10 godzina około 21 i trzecie z 6.10 podobna godzina.

Nie bardzo wiem co robić, gdzie szukać błędu.
Podejrzewam że może być więcej takich zamówień o których nie wiem.

Macie jakiś pomysł jak namierzyć błąd lub co może być jego przyczyną ?

Udało mi się znaleźć coś takiego w logach:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu1.jpg

Faktycznie były wtedy problemy z połączeniem i musiałem na nowo sparować EU z Allegro.
Konto zostało ponownie powiązane.
Czy to powód braku niektórych zamówień ? Czy nie powinny się one "dociągnąć" po ponownym połączeniu ?

dmatrade

Re: Nie pobiera niektórych transakcji

Post autor: dmatrade » 10 paź 2019, 13:38

Witam,

Ja również się tutaj podepnę, ponieważ zauważyłem, że jeśli klient kupi produkt i go nie opłaci a za chwilę kupi ponownie ten sam produkt i go opłaci to po rozgrupowaniu takiego zamówienia nieopłacone zamówienie trafia do sekcji nieudane, natomiast zamówienie opłacone znika z bazy i w żadnej sposób nie można go namierzyć ani pobrać ponownie nawet przy pobieraniu długim. Pierwszy raz miałem z taką sytuacją do czynienia przedwczoraj i myślałem, że to poprostu przypadek, jednak dzisiaj również mnie to spotkało na drugim koncie allegro, więc nie jest to z wszelką pewnością zbieg okoliczności.

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: rafalleczek » 10 paź 2019, 13:44

Witam. A w koszu sprawdzałeś - czy po rozgrupowaniu odświeżasz listę? Rozgrupowując na której pozycji stajesz - kupionej wcześniej nie opłaconej czy tej kupionej później opłaconej?
RZ

vic2000

Post autor: vic2000 » 10 paź 2019, 14:05

Tych których u mnie brakuje nie ma również w koszu

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: rafalleczek » 10 paź 2019, 14:16

Chodziło mi o dmatrade - bo u Ciebie przerwało połączenie w trakcie pobierania a on rozgrupowuje i po rozgrupowaniu transakcje nie powinny znikać ja też tak robię i nic takiego się nie dziej .  A Ty vic2000 Robiłeś długie pobieranie?

RZ

dmatrade

Post autor: dmatrade » 10 paź 2019, 14:59

Kosz jest pusty, do chwili obecnej też tak robiliśmy i takich " kwiatków " nie było. Myślałem, że to przypadkowa sytuacja, jednak dzisiaj powtórzyło się to po raz drugi.

ODPOWIEDZ