Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

prestashop od czego zacząć?

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
PhotoSoft
Administrator
Posty: 2594
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy
Kontakt:

Re: prestashop od czego zacząć?

Post autor: PhotoSoft » 29 paź 2019, 15:56

Przyjrzę się temu i może dodam mechanizm, który automatycznie odczyta ID domyślnego języka. Jeśli można to odczytać przez API.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

malgolas
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 265
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:10
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: prestashop od czego zacząć?

Post autor: malgolas » 29 paź 2019, 18:37

Jeśli nie da się (nie pamiętam aby była możliwośc odczytania tego z API), to przynajmniej w pliku konfiguracyjnym EU taki fjuczer, żeby można było to zmienić. To chyba najszybsze dla Ciebie rozwiązanie by było.
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

ODPOWIEDZ