Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aktualizacja stanów magazynowy na kilku kontach

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
kotgarfild1
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Aktualizacja stanów magazynowy na kilku kontach

Post autor: kotgarfild1 » 21 lis 2020, 08:17

Witam,

Mam taki problem i zastanawiam się czy uda mi się go rozwiązać za pomoc EU.
Mam wystawione na jednym koncie allegro kilka tysięcy aukcji zintegrowanych ze sklepem internetowym dzięki temu jak towar skończy się na sklepie aukcje zakończą się również na allegro. 
Chciałbym jednak wystawić te aukcję jeszcze na 2-3 dodatkowych kontach na allegro. Wiem, że skopiowanie ich to nie problem jednak czy istnieje jakaś możliwość nadzorowania stanów magazynowych, np. raz w tygodniu wykonać jakąś operację aby na pozostałych kontach usunąć zakończone aukcje. 
Z góry dziękuję za pomoc. 

rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Re: Aktualizacja stanów magazynowy na kilku kontach

Post autor: rafalleczek » 21 lis 2020, 08:48

Witam. W EU masz magazyn - jeśli go aktywujesz pilnuje on stanów. Czyli jeśli jakiś towar będziesz miał na 0 kończy Ci wszystkie aukcje na wszystkich kontach. 

Pozdrawiam

RZ

ODPOWIEDZ