Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Kopiowanie aukcji (innych sprzedawców)

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1584
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Kopiowanie aukcji (innych sprzedawców)

Post autor: rafalleczek » 14 sty 2022, 07:25

Mogę kopiować i 100 razy szybciej mając program ale tego nie zrobię . Czasami są rzeczy ważniejsze (szacunek dla czyjejś pracy, etyka, uczciwość) coś co tracimy w tej chwili na potęgę. Wiem że takie jest życie i tego nie zmienię ale każdy ma wpływ na swoje wybory :-) . Tak więc życzę mimo wszystko szczęścia i powodzenia.


Pozdrawiam
RZ

ODPOWIEDZ