Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Podwyżka InPost Allegro

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
audiomaxsiedlce
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Podwyżka InPost Allegro

Post autor: audiomaxsiedlce » 06 lip 2018, 09:59

Orientuje się ktoś czy jeżeli ktoś zamówi minipaczkę w niedzielę po starej cenie to w poniedziałek będę mógł jeszcze mu wysłać po cenie sprzed aktualizacji cennika?
raczej nie będzie to możliwe, fachoffffffcy z Alla, zachęcają do rozmów z InPostem [umywają ręce], nie pozostaje nic innego jak w sobotę i niedzielę wygenerować listy przewozowe, biorąc pod uwagę, że dzisiejsza sprzedaż popołudniowa kwalifikuje się do cen poniedziałkowych.
Pięknie przemyślane, skurcz...ny
A po zmianie cennika w EU trzeba zrobić aktualizację, co tez zajmie trochę czasu :cry: , już widzę te diody rozgrzane na ich serwerach.
Pozdrawiam
Joanna

rafalleczek
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rafalleczek » 06 lip 2018, 10:23

Do LERAM. Jeśli przygotujesz etykietę w niedzielę, zapłacisz starą cenę. Jeśli przygotujesz etykietę w poniedziałek 09-07-2018 zapłacisz nową cenę.
RZ

Marcinos

Post autor: Marcinos » 06 lip 2018, 11:38

Obrazek

PhotoSoft
Administrator
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 06 lip 2018, 13:42

Ja zdejmę te limity w EU, bo w takich sytuacjach musicie dodatkowo czekać, aż ja wypuszczę aktualizację...
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 06 lip 2018, 13:51

Super ;) rozumiem, że cenniki już można przygotować wg cen podanych przez Allegro i czekać aby je ruszyć jak przycisną guzik start :lol:
Pozdrawiam
Joanna

malgolas

Post autor: malgolas » 06 lip 2018, 14:22

LERAM pisze:hmm czy wtedy w EU automatycznie zadziała ta opcja czy potrzebna będzie aktualizacja?
Nurtujące pytanie.
Czy EU limit ceny ma zaszyty w sobie i potrzebna będzie aktualizacja, czy dostaje limit z API i samo się zezwoli na wpisanie większej kwoty.
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

Marcinos

Post autor: Marcinos » 06 lip 2018, 19:18

Działa. To miłego weekendu przy edycji cenników sprzedawcy z allegro :?

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 06 lip 2018, 19:37

poszło info "Zmiana cen inPost jest już możliwa. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.", jednak chyba coś w EU jest nie tak, a może za szybko chciałabym dokonać zmian, bo limit zatrzymuje się na dotychczasowych cenach.
A może nie wiem o czymś, co powinnam zrobić ?
Aktualizacja komponentów Allegro - zrobiona.
Pozdrawiam
Joanna

malgolas

Post autor: malgolas » 06 lip 2018, 20:44

Również sprawdziłem zmianę w Ustawienia->Cenniki - paczkomatu ponad 8,60 nie da rady popchnąć.
PhotoSoft pisze:Ja zdejmę te limity w EU, bo w takich sytuacjach musicie dodatkowo czekać, aż ja wypuszczę aktualizację...
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 06 lip 2018, 21:54

Odwołuję temat limitów, Pan Marcin zdjął je, ceny InPostowe możemy zmienić przez HURTOWĄ EDYCJĘ :)
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zmian będzie można dokonać w cennikach z poziomu USTAWIENIA - szablony cenników. Raczej jest to konieczne przy wystawianiu nowych aukcji korzystając z tychże cenników.

@malgolas , że ja od śledzia :lol: i jako baba od "szczałek" i w dodatku blondynka, to zrozumiałe :lol: ale, że Ty ? :P :roll: no chyba, że poczułeś już na maxa piątunio :lol:
Pozdrawiam
Joanna

ODPOWIEDZ