Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Podwyżka InPost Allegro

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
malgolas
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Podwyżka InPost Allegro

Post autor: malgolas » 06 lip 2018, 23:10

Piątek, piątunio, piąteczek. W dodatku w pełnym toku przygotowania do pierwszego urlopu od 9 lat - za tydzień. :D Więc szukam najbardziej oczywistych rozwiązań - zmiana w cenniku (nie działa), zmiana na aukcji (nie działa). Hurtowej edycji nie sprawdzałem - widać tam Marcin zapomniał nas sabotować. :D Ale skoro twierdzisz, że tak działa to pędzę szukać szczałeczek i zmieniać. ;)
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

audiomaxsiedlce
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: audiomaxsiedlce » 06 lip 2018, 23:56

uuuuuuuu to tak prawie normalnie z tym urlopem na swoim :? wiem coś na ten temat.
WIĘC ŻYCZĘ UDANEGO URLOPU. Ładuj akumulatory, bo zmian końca nie widać .
Oczywiście pozwoliłam sobie na żarty z tym "ale, że Ty " :) koffffam posłać coś aby wyzwolić na smutnej twarzy "działacza gospodarczego" jakiegoś "bananka" :D
A co do zmian cen, pewnie Marcin wrzucił nam test na "czytanie Go" :lol:
Kuriera mam ogarniętego do aktualizacji, jeszcze kilka InPostów ..... i może do poniedziałku rzeźba pomnikiem się stanie :)
Miłego weekendu Wszystkim życzę.
Pozdrawiam
Joanna

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 07 lip 2018, 02:36

Panie Marcinie, przekalkulowałam, że aby dokonać zmian kilku cen na wszystkich swoich aukcjach metodą "hurtowa edycja" potrzebuję TYLKO około 67 godzin :cry: na zapisanie cen. Doliczając później aktualizację zapisanych zmian na Allegro, za cholerkę do poniedziałku 0:00 nie wyrobią wszystkie zebrane kompy w mojej wsi :shock:
Wiem, rozumiem weekend, ale gorąca prośba, ponieważ przez odblokowanie limitów w CENNIKu w USTAWIENIACH, kilkoma ruchami dokonamy zmian w szablonach i zaoszczędzi to nam dużo czasu aby tylko zaktualizować je na Allegro.
Myślę, że wielu będzie takich Użytkowników, którzy w ten sposób pozbędą się bólu.
Z góry dziękuję za Pańską litość nad biedą ;)
Pozdrawiam
Joanna

rafalleczek

Post autor: rafalleczek » 07 lip 2018, 07:35

Ma ktoś sposób na zmianę ceny Allegro mini paczka Inpost (nazwa uległa zmianie na Allegro miniKurier24 InPost ). Nie widzę tej opcji w cenniku a zmiana ceny w żaden sposób nie jest możliwa (poprzez hurtową edycję również sprawdzałem).
RZ

PhotoSoft
Administrator
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: PhotoSoft » 07 lip 2018, 09:53

Aktualizacja EU jest już dostępna :)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML?

:idea: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 07 lip 2018, 10:47

Super :) Panie Marcinie dziękujemy raczej wszyscy :)
Przez noc przez Hurtową Edycję wybranych Inpostów przerobiło się ponad 5 tys. aukcji, więc kiedy reszta.
A już zaczynałam kombinować z CSV i wbiciu się w bazę ze strachem w oczach.
Ta poranna wiadomość jest GIT :)
Może złe porównanie, ale pamiętam tamte czasy 81`ale tu też był strach i nerwy..............
https://youtu.be/tEl8G1LhSbY
jeszcze raz dziękaski
Pozdrawiam
Joanna

Zildijan

Post autor: Zildijan » 08 lip 2018, 19:36

Dopisuję się do podziękowań za nową wersję EU.
audiomaxsiedlce pisze: Przez noc przez Hurtową Edycję wybranych Inpostów przerobiło się ponad 5 tys. aukcji, więc kiedy reszta.
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale czy tak długo aktualizujesz cenę InPostu w aukcji w EU, czy chodzi już o aktualizację na allegro?

audiomaxsiedlce

Post autor: audiomaxsiedlce » 08 lip 2018, 20:08

do wczoraj kiedy nie można było edytować szablonów cenników, bo były nałożone limity, więc chciałam zrobić zmiany cen na IN Post przez opcję HURTOWA EDYCJA - tam też można ;)
Na kilku sprawdziłam i poszło. Więc do dzieła.
Jak wiemy aby każdą zmianę zapisać musi nam się wczytać do bazy i tak; zaznaczając wszystkie aukcje, które chciałam zmienić EU podzieliło mi na pakiety [168] po ponad 230 aukcji - jeden pakiet zapisywał się około 30 minut.
Trzy razy otworzyłam EU aby równocześnie leciały paczkomaty, listy i kurier.
Rano jak zobaczyłam info od Pana Marcina, szybko pozamykałam te procesy, bo w każdym przetworzono po 5,5 tys aukcji, więc tym sposobem byłabym w dooopie, bo do tego jeszcze ponad dobę aktualizowania na Allegro.
Po edycji szablonów cenników, dzisiaj dokładnie po 31 godzinach na allegro 41 tys. aukcji jest z nowymi cenami, nawet za dużo błędów nie było, kilka, że coś tam FID do minipaczki ale po ponowieniu poszło gładko.
Pozdrawiam
Joanna

Marcinos

Post autor: Marcinos » 08 lip 2018, 21:30

Tak mnie zastanawia czy dla kont post-paid w inpost za etykiety wygenerowane w weekend, ale nadane jutro nie naliczą przypadkiem stawki 10,95zł ?
Od dłuższego czasu InPost fakturuje paczki nadane, a nie wygenerowane. Zatem raczej pocisną nas po nowej stawce.
Dzięki allegro za 19h zwlekania w piątek ze zmianą cen, dziwnym też trafem sporo wpłat za transakcje z minipaczką wpadło po 19-stej ...

Najważniejszy jest klient, by jak najdłużej płacił 7,20 i sprzedawca nie zarobił na wysyłce.

Patrzę na konkurencję - tysiące ofert ze stawką 7,20zł, podejrzewam, że nawet nie wiedzą o zmianie ;)

Zildijan

Post autor: Zildijan » 08 lip 2018, 21:49

Teraz u nas nie kupią za 10,95, ale wszystkie zakupu zrobią u konkurencji :D

Cośmy narobili ;)

ODPOWIEDZ