Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Allegro - ciągłe wylogowywanie

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
hamulcesklep
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:09
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Allegro - ciągłe wylogowywanie

Post autor: hamulcesklep » 02 paź 2019, 11:55

Cześć,

Nie znalazłem odpowiedzi na forum, dział techniczny Allegro VIP też nie potrafił pomóc więc zwracam się z pytaniem do was.
Od jakiegoś czasu mamy taki problem, że zrobienie czegoś na Allegro z poziomu przeglądarki to droga przez mękę, wylogowuje dosłownie co 2 minuty, dział techniczny Allegro poinformował mnie, że dopuszczalna liczba sesji to 20 i każda nowa zabija tą najstarszą.

Na stałe spięte po API mam EU oraz własny autorski system który po restapi kontroluje stany magazynowe i ceny ale korzysta on jedynie z jednej sesji logowania która ma dużo bo aż kilkadziesiąt wywołań na minutę ale raczej to nie powinno stanowić problemu ?

Czy ktoś się już z tym zmagał ? Jakieś wskazówki gdzie szukać problemu ? Może coś w EU mam źle skonfigurowane ?

malgolas
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 265
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:10
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Allegro - ciągłe wylogowywanie

Post autor: malgolas » 02 paź 2019, 12:01

Wyłącz na godzinę ten swój program i zobacz czy będzie cię nadal wylogowywało. Jeśli tak to masz winowajcę.
Artur
Zapraszam na niezależne, zamknięte dla postronnych forum e-sprzedawców http://milpap.pl/phpBB/weryfikacja-f63/ Forum wymaga zarejestrowania się, a następnie wystąpienia z prośbą o weryfikację aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści.

ODPOWIEDZ