Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Castroland

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
KD9
Posty: 303
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Castroland

Post autor: KD9 » 11 paź 2019, 10:52

W jednej z książek o historii opery i operetki była anegdota (ponoć prawdziwa), jak w bodajże Mediolanie cudzoziemiec chciał się ogolić. Trafił do zakładu fryzjerskiego, który świadczył także usługi dla śpiewaków operowych chcących śpiewać sopranem, a nie tenorem. Balwierz zapytał gościa co sobie życzy, ten nie znając języka dojrzał wyróżniony napis w lokalu i zawołał: castrato, castrato!
Teraz nam Allegro proponuje całą krainę takich śpiewaków  :D .
Schowek02.jpg

audiomaxsiedlce
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 434
Rejestracja: 20 paź 2015, 23:52
Lokalizacja: Siedlce
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Castroland

Post autor: audiomaxsiedlce » 11 paź 2019, 11:31

Jesteśmy jak "puzle" do składania  :lol:
CastroLand
Pozdrawiam
Joanna

ODPOWIEDZ