Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

UWAGA Na wysyłki zagraniczne - Dotyczy każdego sprzedawcy !!!!!

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
vic2000
Posty: 153
Rejestracja: 16 maja 2018, 23:41
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

UWAGA Na wysyłki zagraniczne - Dotyczy każdego sprzedawcy !!!!!

Post autor: vic2000 » 03 wrz 2020, 16:41

Piszę aby ostrzec tych którzy jeszcze nie wiedzą.

Klient podczas dokonywania zakupu może wpisać dowolny adres także zagraniczny.
Jeśli nie przeczytacie wcześniej etykiety i nie cofniecie zamówienia, jest szansa że paczka pójdzie za granicę a wy zostaniecie obciążeni kosztami.
Dziś miałem sytuację:
Klientka kupiła produkty korzystając ze SMART a ja otrzymałem od DPD dopłatę w wysokości 150zł netto :/
Wartość towaru to niecałe 300zł także do interesu sporo dopłaciłem.

Miałem też bardzo podobny przypadek na początku tygodnia, jednak tamtą paczkę DPD zwróciło bo w adresie nie było nazwy Państwa do którego była skierowana.

Rozmawiałem z Allegro jak się przed tym bronić i jedyne co mogli zaproponować to przeglądanie adresów i w przypadku odkrycia adresu zagranicznego informowanie klientów o ewentualnej dopłacie.

ODPOWIEDZ