Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Wartości parametrów - "INNE"

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
GemmINI
Posty: 29
Rejestracja: 19 sie 2017, 11:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wartości parametrów - "INNE"

Post autor: GemmINI » 15 lut 2022, 14:00

Witam,

Czy wiecie może jak zgłosić Allegro aby dodali do wybieralnych parametrów dodatkowe wartości?
Zmienili ostatnio dostępne wartości wymaganego parametru i wpisując swoje wartości w polu "INNE" nie działają wielowarianty. Grupując oferty pojawia się komunikat - "Oferty muszą posiadać unikalne wartości parametrów. (VALIDATION_ERROR)" . W PARAMETRACH oferty na Allegro wyświetla się "Inne (xxx)".
Na Allegro przy próbie utworzenia oferty wielowariantowej w polu parametr wyświetla się tylko "Inna".

Dziękuję.

 

ODPOWIEDZ