Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Rozliczanie pobrań inpost jak rozliczacie pobrania ?

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
Michal87
Posty: 60
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Rozliczanie pobrań inpost jak rozliczacie pobrania ?

Post autor: Michal87 » 19 mar 2022, 10:33

Witam, jak rozliczacie przesyłki pobraniowe tzn jak sprawdzacie czy za wysłane paczki za pobraniem wpłynęły pieniądze?  Nie znalazłem nic na forum a nawet przy niewielkiej liczbie paczek pobraniowych sprawdzanie kazdej po koleji jest bardzo czasochłonne. Robiłem to wcześniej w excelu ale to też było dość czasochłonne i troche skomplikowane. Ma ktos na to jakiś patent? albo jakiś program godny polecenia?

ODPOWIEDZ