Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Powiązanie jednego produktu w Magazynie z kilkoma Sklepami

Moduł pozwalający na integrację EU z platformami sklepów internetowych, czyli wystawianie aukcji w sklepie i odwrotnie - produktów na Allegro.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6524
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Kontakt:

Powiązanie jednego produktu w Magazynie z kilkoma Sklepami

Post autor: PhotoSoft »

Jeśli posiadamy jeden sklep, wówczas wystarczy powiązać daną aukcje Allegro jednocześnie z produktem w Magazynie oraz Sklepie.

Natomiast, jeśli chcemy synchronizować stan produktu w Magazynie z kilkoma Sklepami, wówczas należy produkty z każdego sklepu zaimportować jako szablony aukcji :arrow: viewtopic.php?t=1637

Mając zaimportowane szablony produktów, należy je potem powiązać z produktami w Magazynie :arrow: viewtopic.php?t=1757

Dzięki takiemu powiązaniu prawidłowo będzie działać automatyczna synchronizacja stanu :arrow: viewtopic.php?t=4804

:idea: Przy takiej konfiguracji nie jest już wymagane dodatkowe powiązanie aukcji Allegro ze Sklepem, ponieważ powiązanie odbywa się poprzez Magazyn.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ