Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Integracja EU z XML/CSV hurtowni - Automat cen i stanów - Gotowy CSV z produktami, Parametry, Tytuły, EAN - WIĘCEJ

W tym dziale firmy trzecie mogą swobodnie reklamować swoje rozwiązania integrujące EU z innymi aplikacjami.

Czy podoba się Tobie dodatek do EasyUploader?

TAK - chętnie skorzystam
14
78%
TAK - ale nie będę korzystać
3
17%
NIE - napiszę dlaczego
1
6%

Liczba głosów: 18

czakachol
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Integracja EU z XML/CSV hurtowni - Automat cen i stanów - Gotowy CSV z produktami, Parametry, Tytuły, EAN - WIĘCEJ

Post autor: czakachol »

Ja jestem chętny do testowania!
Sam obsługuję dwie hurtownie i z miłą chęcią sprawdzę Wasze rozwiązanie.
Mogę też przetestować lokalnie na swoich serwerach.

Za ten post autor czakachol otrzymał podziękowanie:
Zildijan (20 cze 2022, 22:39)
woytas01
Podziękował;: 2 razy

Re: Integracja EU z XML/CSV hurtowni - Automat cen i stanów - Gotowy CSV z produktami, Parametry, Tytuły, EAN - WIĘCEJ

Post autor: woytas01 »

Kiedy możemy liczyć na możliwość testowania programu?
Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Post autor: Zildijan »

woytas01 pisze: 04 lip 2022, 17:50 Kiedy możemy liczyć na możliwość testowania programu?
W ciągu najbliższych dni będziemy potrzebować osoby chętne do przetestowania działania i zgłoszenia uwag.
Realizujemy jeszcze nowy pomysł dla korzyści niższego abonamentu, ponieważ mocne maszyny do obsługi
aplikacji są kosztowne i rozwiązujemy ten problem. Już niedługo będę pisał na priv :)

Jeżeli są jeszcze chętne osoby do przetestowania aplikacji w taki sposób, aby zgłaszać uwagi, proszę o kontakt.
Z radością wynagrodzimy za pomoc :)
Za ten post autor Zildijan otrzymał podziękowanie:
czakachol (07 lip 2022, 21:56)
Przykładowy Sklep Na Allegro (zarządzany przez najlepszą aplikację - EasyUploader)
woytas01

Jestem chętny i zależy mi na czasie
Za ten post autor woytas01 otrzymał podziękowanie:
Zildijan (08 lip 2022, 08:54)
superpanel
Podziękował;: 0
Kontakt:

Post autor: superpanel »

Również chętnie skorzystam z możliwości przetestowania programu
Za ten post autor superpanel otrzymał podziękowanie:
Zildijan (08 lip 2022, 22:12)
czakachol

Też jestem chętny ale w tygodniu 11-16.07 jestem na urlopie z ograniczonym dostępem do internetu, ale w miarę możliwości będę działał.

KD9
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Kontakt:

Post autor: KD9 »

Zgłaszam się.
Za ten post autor KD9 otrzymał podziękowanie:
Zildijan (13 lip 2022, 15:15)
woytas01

Chyba się nie doczekamy. Program miał być na początku kwietnia. Mamy połowę lipca
Zildijan
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Post autor: Zildijan »

woytas01 pisze: 14 lip 2022, 11:17 Chyba się nie doczekamy. Program miał być na początku kwietnia. Mamy połowę lipca
Pracujemy nad tym, aby koszt abonamentu był jak najniższy na ile to możliwe, ponieważ serwery są drogie, ale coś się udało wymyślić.
W tym czasie dodajemy jeszcze usprawnienia niezwiązane z samą aplikacją, aby zapobiec znanym nam problemom.

Wersje testowe prawdopodobnie będą później z pełną funkcjonalnością, ale typu i informacją, że "do poklikania" z automatycznym przeniesieniem wraz z zachowanymi ustawieniami na mocny serwer, co również wpłynie bardzo pozytywnie na koszty abonamentu.

Pracujemy nad tym, żeby było lepiej dla Was.
Czasem warto poczekać dłużej.

Już blisko końca :)

Przykładowy Sklep Na Allegro (zarządzany przez najlepszą aplikację - EasyUploader)
woytas01

Czyli kiedy konkretnie ruszamy z testowaniem?
czakachol

Nie będę tworzył nowego tematu, to tutaj się pochwalę - bo dotyczy integracji.
Udało mi się zrobić automat do integracji EU z oprogramowaniem ERP firmy Streamsoft w wersji PRO oraz Prestiż.
Automat na razie importuje z EU nowe zamówienia i tworzy zamówienia w programie Streamsoft. Od razu tworzy też indeksy, których nie ma w bazie Streamsofta.
Szczegółowy opis i zapytania do bazy mogę udostępnić jak ktoś jest chętny.
Mam też drugi automat, który generuje pliki csv z zamówieniami z EU w formacie, który można zaciągnąć do koszyka hurtowni zewnętrznej.

Aktualnie mam tak, że osobna firma zakłada mi aukcje z plików z hurtowni zewnętrznej. EU używam na razie do importu aukcji i zamówień do mojego programu. Docelowo będę chciał wgrywać sam do EU indeksy z różnych hurtowni i tworzyć aukcje w EU.

ODPOWIEDZ