Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Nie pojawiają się parametry kategorii po produktyzacji

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
stegolas
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Nie pojawiają się parametry kategorii po produktyzacji

Post autor: stegolas »

Czasami, edytując produkt (szablon) po wybraniu produktyzacji nie pojawiają parametry kategorii.
Przez co szablon jest niepełny i nie da się wystawić oferty. Zwracam uwagę, że produktyzacja działa i znajduje po NIPie konkretny produkt i przypisaną do niego kategorię.

Zastanawiam się czy ten błąd nie jest spowodowany faktem, że Allegro usunęło wybraną kategorie lub wprowadziło jakieś zmiany i przez to nie widać ich w szablonie. Wymuszałem aktualizację komponentów Allegro, więc mam wszystkie te dane aktualne.

Podaję przykłady wyłapanych produktów:

Dom i Ogród \ Budownictwo i Akcesoria \ Elektryka i akcesoria \ Narzędzia dla elektryka
260566
NIP: 5906083075506

Dom i Ogród \ Budownictwo i Akcesoria \ Hydraulika i armatura \ Instalacje hydrauliczne \ Narzędzia
46139
NIP: 5906083217357
Załączniki
eu1.jpg
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7079
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Nie pojawiają się parametry kategorii po produktyzacji

Post autor: PhotoSoft »

Nie mogę tego powtórzyć. Wczytały się parametry obu kategorii.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ