Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Usuwanie produktów z magazynu + usuwanie zdjęć

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Nie "podbijaj" tematu! Tylko zrobisz z niego śmietnik, a Twój głos nadal będzie traktowany jako jeden.

Nie pytaj w temacie czy coś zostanie dodane, jeśli "za" nie ma nikogo oprócz Ciebie albo zaledwie paru użytkowników.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco.

Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1692
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Usuwanie produktów z magazynu + usuwanie zdjęć

Post autor: rafalleczek »

Witam. Panie Marcinie przy opcji usuwania produktów z magazynu, opcja usuwania aukcji robi dużo dobrego i wprowadza porządek. Jest może możliwość aby EU dodatkowo usuwał zdjęcia powiązane z aukcjami? Wiem że jest możliwość usuwania zdjęć które nie są przyporządkowane do żadnej aukcji. Niestety w folderze mam sporo zdjęć które będę chciał kiedyś wykorzystać (dodaję powoli do aukcji) . Nie chciałbym więc usuwać tych zdjęć. A dodatkowa opcja przy usuwaniu produktu sprawiła by, ze usuwamy tylko te zdjęcia które faktycznie nie są nam potrzebne i już nie będziemy z nich korzystać.

Pozdrawiam
Rafał
RZ
ODPOWIEDZ