Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Post autor: stegolas »

Zrezygnowałem z jednego konta na Allegro, które już wygasiłem. Konto jest podpięte pod EU ale nie jest już opłacony abonament. Podczas pobierania zamówień EU dostaję komunikat, że mam nie opłacony abonament. 

Jak wyłączyć pobieranie zamówień z nieaktywnego konta, chciałbym jednak aby w bazie stare zamówienia zostały, ktoś może zgłosić się z reklamacją itp.
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Post autor: rafalleczek »

Witam. W ustawieniach - konta odznacz ptaszka aby pokazywało Ci to konto. Wtedy wszystko co było z niego jest niewidoczne oraz nie pobiera z niego zamówień ale zachowane są dane w EU. Jeśli będziesz chciał coś sprawdzić z tego konta - wystarczy że znowu je zaptaszkujesz.

Pozdrawiam
 
RZ
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Post autor: stegolas »

Jeżeli chodzi Ci o opcję "Ukryj konto, aby nie było widoczne na głównej liście" to po jej odznaczeniu program wyświetla komunikat to po jej odznaczeniu program wyrzuca komunikat:

Możliwość korzystania z tej funkcji została zablokowana.
Abonament przedłużysz w prawym górnym rogu EU

co jest totalnie bez sensu, ale faktycznie zniknęło z głównej listy, pomimo komunikatu.
Natomiast EU nadal widzi warunki gwarancji, zwroty i reklamacje z kont, które odłączyłem i nie bardzo daje się to usunąć z listy
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Post autor: rafalleczek »

Na to nie zwróciłem uwagi - ale mi to np nie przeszkadza że warunki są widoczne gdyż mam jedne dla całego asortymentu i z nich nie korzystam. A co do komunikatów to już nie powinieneś ich otrzymywać. EU nie pobiera już teraz transakcji z tego konta, ani nie odświeża danych.

Pozdrawiam
 
RZ
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Pobierane zamówień z Allegro - abonament

Post autor: PhotoSoft »

Jak Pan nie odznaczył kont z ustawień automatów to będzie pojawiał się komunikat.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ