Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Zmiana usługi Pocztex Kurier48

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
best_buy_
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Zmiana usługi Pocztex Kurier48

Post autor: best_buy_ »

Według informacji z Poczty, od 1 listopada Pocztex Kurier48 zmienia się w Pocztex Kurier. Czy w związku z tym musimy coś zmieniać w EU? Co z zamówieniami które np. wpadną 31 października wieczorem? Czy po 1 listopada będziemy mogli normalnie nadać stare przesyłki razem z nowymi?
hermankoszalek

Re: Zmiana usługi Pocztex Kurier48

Post autor: hermankoszalek »

Z tego co wiem należy mieć umowę na nową usługę czyli pocztex 2,0  a w Eu w ustawieniach exportu do PP zaznaczyć "Zaznacz usługę KUrier48 usługą Poczteź 2,0. Aktualnie to działa a co będzie po 1 listopada :)...nie wiadomo. Rozmawiamy oczywiśćie tutaj o umowie indywidualnej a nie wysyłam z allegro
cbpawex
Podziękował;: 1 raz

Post autor: cbpawex »

Jeśli ktoś ma podobnie jak my: wygaszono nam umowę na K48, nie mogliśmy zrobić przesyłek, mimo że w cenniku Allegro nadal jest. Można oczywiście lecieć nowym Pocztexem 2.0, można też skontaktować się z opiekunem Poczty, powinien zaktualizować i na nowo włączyć Kurier48. Niektórzy na Zjednoczonych Sprzedawcach napisali, że dostali listownie informację, że K48 wygasza się z końcem roku.
angela
Podziękował;: 6 razy

Post autor: angela »

U nas zostawiłam i stary Pocztex 48 i włączyłam nowy "Allegro Kurier Pocztex". Stare 48 nadal idą przez EU normalnie, ale nowego "Allegro Pocztex Kurier" na EU nie dało się zrobić, wyskakiwał błąd:
Allegro Kurier Pocztex blad.jpg

Przez EN się udało, ale wolałabym to obsługiwać z poziomu EU, więc wyłączyłam znowu nowy "Allegro Kurier Pocztex" i czekam na odpis kogoś z PP
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: rafalleczek »

Witam. U mnie działa wszystko po zaznaczeniu zmiany żeby zmieniał na pocztexa 2.0 ale nie idą odbiory w punkcie. Od opiekuna dostałem info, ze nazwa ma być  "Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex"  ale i tak pomimo zmiany na taką nazwę cały czas wywala błąd " 84124 - Niedozwolony format przesyłki dla usługi Odbiór w punkcie" . Proszę o info gdzie leży problem. Po imporcie danych w elektronicznym nadawcy i zmiany na pocztex 2.0 przesyłka normalnie idzie. Czy EU mógłby również inne przesyłki pocztowe zmieniać na pocztex 2.0 tak jak to robi z pocztex 48 ? 

Pozdrawiam
Rafał 
RZ
ODPOWIEDZ