Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Mechanizm buforowania listy

Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowywalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6935
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Kontakt:

Mechanizm buforowania listy

Post autor: PhotoSoft »

Mechanizm buforowania stosowany jest dla listy:
  • produktów z Magazynu oraz Sklepu w oknie edycji,
  • ofert wielowariantowych przy dodawaniu do nich aukcji.
Zasada działania polega na pierwszym wczytaniu danych z bazy do bufora w pamięci, aby potem przy kolejnym otwieraniu okna dane do kontrolek były wczytywane z bufora, a nie znowu z bazy co znacząco skróci czas ich załadowania do listy.

Trzeba jednak pamiętać, aby odświeżyć listę ręcznie, jeśli dane, które przechowuje bufor zostaną zmodyfikowane. Bufor kasuje się przy ponownym uruchomieniu EU.

Obrazek
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ