Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Czym zastąpić Shopee?

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
Hunter209
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Czym zastąpić Shopee?

Post autor: Hunter209 »

Mnie osobiście zmartwiła decyzja Shopee. Widziałem w nich spory potencjał, może nie hegemona ecommercial, ale solidną konkurencję dla Allegro z dużym portfelem, a jak widać np po Orlenie monopol nie jest dobry  8-)  Coś czuję, że Alledrogo dowali nam teraz niezłe prowizje tłumacząc się inflacją, kosztami energii, kosztami wynagrodzeń, karami UOKiK i kto wie czym jeszcze...

Gdzie jeszcze wystawiacie swoje produkty oprócz Allegro i Shopee?
Ebay.pl odpada - mają jakieś dziwne limity 5 szt miesięcznie wystawionych aukcji, których nie umiem przeskoczyć
OLX odpada mają limity na 5 ogłoszeń na katagorie
byłem na emag.pl ale portal się zamknął. Morele nie chce mnie przyjąć, bo "nie jestem vatowcem"  :lol:
Czekam na wszystko.pl ale mieli już 3 próby otwarcia się, ale żadna bez powodzenia. Portal nadal w poczekalni i nie wiadomo kiedy ruszy.
Czekam na Aliexpress też coś tam napomknęli o otwarciu na Polskę, ale czy po upadku Shopee ktoś w ogóle odważy się teraz u nas wystartować?

Gdzie warto próbować?
lukaszm
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czym zastąpić Shopee?

Post autor: lukaszm »

Jak na razie Wszystko.pl zapowiada się ciekawie, więcej napisałem tutaj: viewtopic.php?p=45723#p45723
ODPOWIEDZ