Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Kopiowanie aukcji z jednego konta na drugie - błędne ceny/tytuły

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
emro87
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:46
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kopiowanie aukcji z jednego konta na drugie - błędne ceny/tytuły

Post autor: emro87 »

Wczoraj przenosiłem aukcje na drugie konto allegro - dzisiaj otrzymałem kilka zamówień na nowym koncie allegro. Jest mały problem, gdyż ceny produktów na drugim koncie allegro ( B ) różnią się od cen na koncie allegro ( A ) - dodatkowo zauważyłem błędne tytuły po skopiowaniu aukcji.

Bardzo proszę o informacje jak to można szybko naprawić, może ktoś z was spotkał się z takim problemem.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Kopiowanie aukcji z jednego konta na drugie - błędne ceny/tytuły

Post autor: PhotoSoft »

Żadne parametry aukcji przy kopiowaniu nie są modyfikowane. EU miałby sam wymyślić te nowe tytuły i ceny? Takiej funkcji nie posiada :lol:

Ktoś musiał te aukcje zmodyfikować.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1108
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Kopiowanie aukcji z jednego konta na drugie - błędne ceny/tytuły

Post autor: KD9 »

 jak to można szybko naprawić
Wyeksportować oferty do CSV z konta A i zaimportować na konto B
ODPOWIEDZ