Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Kontrola stanu allegro-magazyn-sklep. Zdejmowanie ze stanu z pominięciem allegro

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
tmakcesoria.pl
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:28
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Kontrola stanu allegro-magazyn-sklep. Zdejmowanie ze stanu z pominięciem allegro

Post autor: tmakcesoria.pl »

:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.

Jeśli poradnik nie rozwiązał Twojego problemu, wówczas podaj wymagane informacje:

1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i przeinstalowano EU? tak
2. Czy została wykonana aktualizacja komponentów Allegro? tak
3. Czy problem występuje w trybie awaryjnym? nie
4. Z której wersji Windowsa korzystasz? 10/11 serwer 2012
5. Opisz poniżej dokładnie problem zgodnie z pkt. 8.2 oraz 8.3 poradnika: 
Prestashop 1.7
...
 Witam społeczność!
 
 
Ponieważ nie mogę znaleźć informacji na forum – zapytam społeczność na forum, być może ktoś z tym się zmierzył.
Zaczynał wdrażać kontrolę stanów przy użyciu magazynu. I tu pojawia się pytanie jak zdejmować sztuki z pominięciem allegro?
 
Przykład:
W sklepie dostępny jest „Produkt A” - na sztuki (nie ma go na allegro, ponieważ cena jest za niska)
Na Allegro „Produkt A” sprzedawany jest w zestawie po 2 sztuki jako „Produkt AA”
 
W magazynie zrobiłem pozycję „Produkt A” i „Produkt AA” (jako zestaw 2 szt. Produktu A).
Rozumiem, że po sprzedaniu na Allegro „Produktu AA” z magazynu zdejmowane 2 szt.Produktu A
Ale jak teraz zdejmować z magazynu sprzedane na sztuki w sklepie „Produkty A”?
 
ehh... mam nadzieje, że jasno to opisałem :-)
 
Z góry dziękuję za pomoc.
Marcin
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Kontrola stanu allegro-magazyn-sklep. Zdejmowanie ze stanu z pominięciem allegro

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
aby działała synchronizacja w obie strony to trzeba zaimportować produkt ze sklepu jako szablon aukcji i powiązać ten szablon z "Produktem A" w magazynie. Aukcja z allegro powinna pozostać w EU bez powiązania ze sklepem.

Jeśli chce Pan tylko zmniejszać stan w EU to wystarczy, aby kod produktu ze sklepu odpowiadał kodowi w magazynie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ