Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Dostępność oferty, czyli obsługa zamówień z dodatkowych marketów Allegro

Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7324
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 110 razy
Kontakt:

Dostępność oferty, czyli obsługa zamówień z dodatkowych marketów Allegro

Post autor: PhotoSoft »

Na głównej liście w kolumnie "Market" będzie informacja, z którego serwisu pochodzi zamówienie. EU będzie także wyświetlał kwoty w walutach poszczególnych marketów na głównej liście oraz w oknie edycji transakcji.

Na wydrukach można dodać sobie znaczniki wyświetlające odpowiednią walutę marketu :arrow: viewtopic.php?t=666
UWAGA :!: Przesyłki z dodatkowych marketów, należy nadawać tylko poprzez integrację "Wysyłam z Allegro", ponieważ pozostałe nie obsługują deklaracji wartości czy pobrania w innej walucie, niż PLN.
UWAGA :!: Aby wystawiać faktury w obcej walucie, należy korzystać z dostępnych w EU integracji z serwisami fakturowania online :arrow: viewtopic.php?t=7521

Faktury wystawiane poprzez EU będą zawsze traktowane jakby były w PLN w związku z tym generowane potem pliki JPK będą błędne.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ